Akce Ideal


Vaše ideální letní dovolená. Výběr svého ubytování v tomto případě necháte na nás, budete ubytováni na pokojích prakticky zařízených, s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC) v hotelu/hostalu/penzionu, ze kterého se dostanete příjemnou, ne více než 500 metrů dlouhou procházkou na skvělé písečné pláže… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 11 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 156884
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Akce Ideal*/*** 11/12denní

Vaše ideální letní dovolená.

Výběr svého ubytování v tomto případě necháte na nás, budete ubytováni na pokojích prakticky zařízených, s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC) v hotelu/hostalu/penzionu, ze kterého se dostanete příjemnou, ne více než 500 metrů dlouhou procházkou na skvělé písečné pláže. Celý den zde budete odpočívat, slunit se a večer strávíte procházkou podél moře nebo návštěvou jednoho z mnoha obchůdků s typickým katalánským zbožím nebo suvenýry, kterých je v každém letovisku dostatek. Dovolenou si užijete sami s partnerem nebo s rodinou. Zejména pro rodiny s dětmi jsme připravili slevy platné již v této základní nabídce - pro dítě do 12 let v doprovodu dvou dospělých poskytneme pobyt a stravu *zdarma. Ve volných dnech se můžete nechat zlákat na jeden či více výletů z bohaté nabídky, ať už za zábavou do blízkých vodních parků, na corridu nebo za kolotajícím životem blízké Barcelony. Po celou dobu pobytu vám budou k dispozici naši delegáti. Jméno ubytovacího zařízení v případě nabídky „Akce Ideal“ vám oznámíme v rámci odbavení.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování

2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), vým. ručníků. Za příplatek dětská postýlka (platba v místě).

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře, (formou šv. stůl). Obědy za příplatek.

Doprava

Nástup na ubytování od 14:00 do 18:00 hod., ukončení ubytování do 10:00 hod.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/akce-ideal-10-11-156884/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz