Condesa de la Bahia


Přímo u písečné pláže. Občerstvení pro děti hned u bazénu. Pestrá nabídka vodních atrakcí pro děti. Poloha: nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 300 m od hotelu. Do centra letoviska Alcudia cca 3,5 km. Golfové hřiště cca 5 km od hotelu. Letiště cca 60 km. Pláž: přímo na dlouhé písečné pláži… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 4,5,8,11,12,15 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 144494
Pořadatel: Thomas Cook s. r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy

Alcudia - Condesa de la Bahia ****

Přímo u písečné pláže. Občerstvení pro děti hned u bazénu. Pestrá nabídka vodních atrakcí pro děti.

Poloha: nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 300 m od hotelu. Do centra letoviska Alcudia cca 3,5 km. Golfové hřiště cca 5 km od hotelu. Letiště cca 60 km.

Pláž: přímo na dlouhé písečné pláži.

Vybavení: hotel nabízí celkem 475 pokojů na 5 podlažích se 3 výtahy. Dále je vybaven přijímací halou s recepcí, restaurací, obchodem se suvenýry. Ve venkovním areálu bazénový komplex, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: boccia, šipky, volejbal, pilates, zumba. Denní a večerní animační program. Show cooking. Za poplatek: stolní tenis, tenis a minigolf v blízkosti hotelu.

Internet : WiFi zdarma ve společenských prostorech.

Pro děti : vestavěný dětský bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi, dětské hřiště, miniklub (od 3 do 12 let), teens klub (od 13 do 17 let). Dětské postýlky na vyžádání zdarma. Dětské občerstvení u bazénu.

místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění : turistická taxa: od 1.7.2016, pro osoby starší 16 let, cca 1-2 €/den/os. v závislosti na kategorii hotelu, platba na místě.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1E/A2E/A3E): telefon, sat. TV, klimatizace, fén, chladnička, trezor (za poplatek), vana, WC, balkon. Dvoulůžkové pokoje (A1F/A2F/A3F): boční výhled na moře, jinak jako A2E. Rodinné pokoje (A2C/A3C): prostornější, s rozkládací pohovkou, balkon na stranu do krajiny, jinak stejné vybavení jako A2E. Rodinné pokoje (A2G/A3G): prostornější, v 5. patře, boční výhled na moře, jinak stejné vybavení jako A2C. Rodinné suite (A2H/A3H/A4H): v 5. patře, stejné vybavení jako A2G. Royal suite (A2M/A3M): min. věk 13 let, velká terasa (cca 20 m2) s výhledem na moře, houpací sítě, jacuzzi, sprcha, vana, jinak stejné vybavení jako A2E. Joker pokoje (A2S): balkon na stranu do krajiny, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Dvoulůžkové pokoje (D2E/D3E): stejné vybavení jako A2E. Dvoulůžkové pokoje (D2F/D3F): balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako D2E.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.30 do 23.30 h. Studené snacky a ovoce od 10.30 h. Káva, čaj, zákusky a pečivo od 15.30 do 17.00 h. Zmrzlina pro děti od 10.30 do 22.30 h.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/alcudia-hotel-condesa-de-la-bahia-144494/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz