Anexo Mar i Pins


GPS 41°38'18.852"N, 2°43'59.067"E Přímo z hlavní palmami lemované malgratské promenády vejdete do klidné zeleně hotelu Mar i Pins***. V příjemné hotelové zahradě, pár kroků od recepce a krásného hotelového bazénu budete ubytováni v hotelové dependanci „anexo” Mar i Pins v pěkných pokojích s vlastním… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 14 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 157147
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Malgrat de Mar - Anexo Mar i Pins 13/14denní - bus

GPS 41°38'18.852"N, 2°43'59.067"E

Přímo z hlavní palmami lemované malgratské promenády vejdete do klidné zeleně hotelu Mar i Pins***. V příjemné hotelové zahradě, pár kroků od recepce a krásného hotelového bazénu budete ubytováni v hotelové dependanci „anexo” Mar i Pins v pěkných pokojích s vlastním příslušenstvím a balkónem. Celý den strávíte na dlouhé písečné pláži, která je vzdálená jen necelých 50 metrů od hotelu. Koupání si zpříjemníte procházkami po promenádě, kde najdete spoustu obchůdků, ve kterých si můžete udělat radost nějakou maličkostí nebo dobrotou. Během pobytu si také vychutnáte všechny služby tříhvězdičkového hotelu Mar i Pins, výborné jídlo a relaxaci v hotelovém bazénu. Vaše děti se určitě zamilují do hotelových zábavních programů.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, diskotéka, klimatizace, zahrada, jacuzzi, dětský koutek, animace. Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, billiard, videohry, parkování, trezor.

Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování

2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkón, vým. ručníků.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře, (formou švédského stolu). Obědy za příplatek.

Doprava

Luxusní autobus - klimatizace, WC, video a audio, technický doprovod, polohovatelná sedadla, možnost občerstvení během cesty v autokaru (limo, pivo, káva, čaj, polévky - za Kč).
Odjezdy z ČR: 78 odjezdových míst v ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/anexo-mar-i-pins-10-11-bus-157147/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz