Anexo Mar i Pins


GPS 41°38'18.852"N, 2°43'59.067"E Přímo z hlavní palmami lemované malgratské promenády vejdete do klidné zeleně hotelu Mar i Pins. V příjemné hotelové zahradě, pár kroků od recepce a hotelového bazénu budete ubytováni v hotelové dependanci „anexo” Mar i Pins v pokojích s vlastním příslušenstvím a balkónem… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 8 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 155969
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Malgrat de Mar - Anexo Mar i Pins

GPS 41°38'18.852"N, 2°43'59.067"E

Přímo z hlavní palmami lemované malgratské promenády vejdete do klidné zeleně hotelu Mar i Pins. V příjemné hotelové zahradě, pár kroků od recepce a hotelového bazénu budete ubytováni v hotelové dependanci „anexo” Mar i Pins v pokojích s vlastním příslušenstvím a balkónem. Během pobytu si také vychutnáte všechny služby tříhvězdičkového hotelu Mar i Pins, výborné jídlo a relaxaci v hotelovém bazénu. Pláž cca 50m, centrum cca 100m.
Služby a zařízení hotelu: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, TV místnost, salonek, diskotéka, klimatizace, zahrada, jacuzzi, dětský koutek, animace.
Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, billiard, videohry, parkování, trezor.

Důležité upozornění: Autonomní oblast Katalánsko zavedla pobytovou daň (taxu), kterou platí přímo hotelový host při příjezdu do hotelu. Omlouváme se, že z tohoto důvodu nemůžeme zahrnout pobytovou taxu do ceny a upozorňujeme, že osoba starší 16 let bude při ubytování v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních vyzvána k úhradě této pobytové taxy ve výši 0,50 EUR/den, v hotelech kategorie **** ve výši 1 EUR/den.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, balkón. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů - snídaně a večeře. Obědy za příplatek.

Doprava

možno zajistit autokarovou a leteckou přepravu
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/anexo-mar-i-pins-155969/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz