Malgrat de Mar - hotel Cartago Nova*** 13/14denní - bus

GPS 41°38'12.552"N, 2°43'42.218"E

V místě, kde se zlaté pláže Magratu de Mar potkávají s pískem pobřeží Santa Susanny, prožijete v hotelu Cartago Nova prázdniny podle svého gusta. Hotel nabízí všechno, co patří k pořádným prázdninám - velký bazén s barem i komfortně zařízené pokoje. Hotel pamatuje i na vaše děti. Po snídani, kterou si sestavíte podle své chuti z nabídky švédských stolů v hotelové restauraci, prolenošíte na pláži celý den, užijete si vynikající večeři, kterou si stejně jako snídani vyberete podle vlastní chuti z nabídky švédských stolů a večer strávíte procházkou po promenádě, návštěvou hotelové diskotéky, nebo jen posedíte v některé bodeze u skleničky svého oblíbeného pití. Sami porozumíte tomu, proč se naši klienti vrací každý rok do tohoto hotelu.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, diskotéka, klimatizace, jacuzzi, animace. Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, billiard, videohry, trezor.

Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře