Cartago Nova


GPS 41°38'12.552"N, 2°43'42.218"E V místě, kde se zlaté pláže Magratu de Mar potkávají s pískem pobřeží Santa Susanny, prožijete v hotelu Cartago Nova prázdniny podle svého gusta. Hotel nabízí všechno, co patří k pořádným prázdninám - velký bazén s barem i komfortně zařízené pokoje. Hotel pamatuje i… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 13,14 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 157159
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Malgrat de Mar - hotel Cartago Nova*** 13/14denní - bus

GPS 41°38'12.552"N, 2°43'42.218"E

V místě, kde se zlaté pláže Magratu de Mar potkávají s pískem pobřeží Santa Susanny, prožijete v hotelu Cartago Nova prázdniny podle svého gusta. Hotel nabízí všechno, co patří k pořádným prázdninám - velký bazén s barem i komfortně zařízené pokoje. Hotel pamatuje i na vaše děti. Po snídani, kterou si sestavíte podle své chuti z nabídky švédských stolů v hotelové restauraci, prolenošíte na pláži celý den, užijete si vynikající večeři, kterou si stejně jako snídani vyberete podle vlastní chuti z nabídky švédských stolů a večer strávíte procházkou po promenádě, návštěvou hotelové diskotéky, nebo jen posedíte v některé bodeze u skleničky svého oblíbeného pití. Sami porozumíte tomu, proč se naši klienti vrací každý rok do tohoto hotelu.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, diskotéka, klimatizace, jacuzzi, animace. Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, billiard, videohry, trezor.

Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování

2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkón, vým. ručníků, telefon, televize, centrální topení, klimatizace.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře, (formou švédského stolu). Obědy za příplatek.

Doprava

Luxusní autobus - klimatizace, WC, video a audio, technický doprovod, polohovatelná sedadla, možnost občerstvení během cesty v autokaru (limo, pivo, káva, čaj, polévky - za Kč).
Odjezdy z ČR: 78 odjezdových míst v ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/cartago-nova-10-11-bus-157159/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz