Catalonia


Hotel Catalonia leží jen 250 metrů od korun platanů zastíněné promenády, která lemuje krásné písčité pláže a nejen večer kypí životem. Centrum Calelly plné lákavých obchůdků a barů je odtud vzdálené pár desítek metrů. Na začátku dne vám hotelový personál nabídne vedle výborné snídaně také možnost si… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 11 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 156881
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Calella - hotel Catalonia*** 11/12denní

Hotel Catalonia leží jen 250 metrů od korun platanů zastíněné promenády, která lemuje krásné písčité pláže a nejen večer kypí životem. Centrum Calelly plné lákavých obchůdků a barů je odtud vzdálené pár desítek metrů. Na začátku dne vám hotelový personál nabídne vedle výborné snídaně také možnost si zacvičit, a pokud si z nabídky zábavních programů nevyberete, strávíte alespoň příjemnou chvilku u hotelového bazénu. Po dni prožitém sluněním a koupáním si vychutnáte výbornou večeři v klimatizované hotelové restauraci, kde si z bohaté nabídky teplých švédských stolů vyberete to, na co máte chuť. V čistě a moderně zařízených pokojích, ve kterých najdete koupelnu se sprchou a WC, si odpočinete u sledování TV. Na prostorné lodžii si můžete vychutnat doušek chlazeného vína, piva nebo sangrie (za příplatek vám na pokoj v hotelu zapůjčí ledničku – platba na místě).
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, výtah, TV místnost, salonek, animace. Za příplatek: dětská postýlka, lednička, trezor.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování

2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizace na pokoji (již v ceně), balkón, vým. ručníků, telefon, televize, centrální topení.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře, (formou švédského stolu). Obědy za příplatek. All inclusive za příplatek.

Doprava

Nástup na ubytování od 14:00 do 18:00 hod., ukončení ubytování do 10:00 hod.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/catalonia-10-11-156881/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz