Fortuna


Výběr svého ubytování v případě této akce necháte na nás, budete ubytováni na pokojích prakticky zařízených, s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC) v hotelu kategorie minimálně ***. Pečlivě vybíráme ubytovací zařízení pro naše zákazníky. Tato dlouholetá zkušenost nám dovoluje nabídnout speciální akce… více


cena od: 10 680 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 13 dní
Nejbližší odjezd: od 03.05.2016
Číslo zájezdu: 157151
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Alternativní zájezdy

Last Minute
doprava: autokarem strava: polopenze ubytování: hotel
Katalánsko a Barcelona - bus

Katalánsko a Barcelona

10 dní , autokarem, od 26.5.2017

Barcelona gotická - Cadaques - Figueras (muzeum Dalího) - klášter Montserrat - fakultativně Andorra - Barcelona…

3% 11 990

od 11 690

Hotel Alpen Village

6,7 dní , autokarem, od 18.4.2017

Hotel ALPEN VILLAGE tvoří sedm třípodlažních budov, které jsou vzájemně propojeny chodbami. Jeho kapacita je 163…

od 9 890

Fortuna*** 13denní - bus

Výběr svého ubytování v případě této akce necháte na nás, budete ubytováni na pokojích prakticky zařízených, s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC) v hotelu kategorie minimálně ***.
Pečlivě vybíráme ubytovací zařízení pro naše zákazníky. Tato dlouholetá zkušenost nám dovoluje nabídnout speciální akce tzv. no name Akce Fortuna. Naše nabídka hotelů kategorie*** má skvělou i optimální polohu. Leží totiž vždy nedaleko od rozlehlých písčitých pláží, u pobřežní promenádě lemované čarokrásnými palmami a zároveň je i nedaleko ohniska dění oblíbených mondénních letovisek Costa Brava a Costa Maresme. V blízkosti hotelu vždy naleznete obchodní a pěší třídy, kde naleznete vše, co toto středomořské letovisko nabízí. V blyštivé noci vás pohltí pulzující zábavní podniky, restaurace, bary, obchody, galerie, třpytivý ruch a zábava večera, aby vás pak v denním jasu, jako mávnutím čarovné hůlky, přeneslo do příjemně klidného, příjemně ospalého letního dne.
Ve volných dnech se můžete nechat zlákat na jeden či více výletů z naší bohaté nabídky, ať už za zábavou do blízkých vodních parků nebo za kolotajícím životem blízké Barcelony. Pláž do 400m, centrum do 500m.

Služby a zařízení: bazén, bar v hotelu, výtah, TV místnost, restaurace, bar v hotelu
Za příplatek: dětská postýlka, trezor

Fakultativní výlety: Barcelona (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí - exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária či muzea Picassa), horský kláštěr Monterrat (nejvýznamnější poutní místo Katalánska - katedrála a křížová cesta), Gerona (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby), Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja - opevněná část Tossy - hradby z 12. a 13. stol. s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17. stol., kostel Sant Vincenc) a mnoho dalších.

Důležité upozornění: Autonomní oblast Katalánsko zavedla pobytovou daň (taxu), kterou platí přímo hotelový host při příjezdu do hotelu. Omlouváme se, že z tohoto důvodu nemůžeme zahrnout pobytovou taxu do ceny a upozorňujeme, že osoba starší 16 let bude při ubytování v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních vyzvána k úhradě této pobytové taxy ve výši 0,50 EUR/den, v hotelech kategorie **** ve výši 1 EUR/den.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, centrální topení, balkón, televize. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Stravování

Polopenze formou bufetu - snídaně a večeře. Obědy za příplatek.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/fortuna-10-11-bus-157151/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz