Výběr svého ubytování v případě této akce necháte na nás, budete ubytováni na pokojích prakticky zařízených, s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC) v hotelu kategorie minimálně ***.
Pečlivě vybíráme ubytovací zařízení pro naše zákazníky. Tato dlouholetá zkušenost nám dovoluje nabídnout speciální akce tzv. no name Akce Fortuna. Naše nabídka hotelů kategorie*** má skvělou i optimální polohu. Leží totiž vždy nedaleko od rozlehlých písčitých pláží, u pobřežní promenádě lemované čarokrásnými palmami a zároveň je i nedaleko ohniska dění oblíbených mondénních letovisek Costa Brava a Costa Maresme. V blízkosti hotelu vždy naleznete obchodní a pěší třídy, kde naleznete vše, co toto středomořské letovisko nabízí. V blyštivé noci vás pohltí pulzující zábavní podniky, restaurace, bary, obchody, galerie, třpytivý ruch a zábava večera, aby vás pak v denním jasu, jako mávnutím čarovné hůlky, přeneslo do příjemně klidného, příjemně ospalého letního dne.
Ve volných dnech se můžete nechat zlákat na jeden či více výletů z naší bohaté nabídky, ať už za zábavou do blízkých vodních parků nebo za kolotajícím životem blízké Barcelony. Pláž do 400m, centrum do 500m.

Služby a zařízení: bazén, bar v hotelu, výtah, TV místnost, restaurace, bar v hotelu
Za příplatek: dětská postýlka, trezor

Fakultativní výlety: Barcelona (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí - exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária či muzea Picassa), horský kláštěr Monterrat (nejvýznamnější poutní místo Katalánska - katedrála a křížová cesta), Gerona (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby), Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja - opevněná část Tossy - hradby z 12. a 13. stol. s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17. stol., kostel Sant Vincenc) a mnoho dalších.

Důležité upozornění: Autonomní oblast Katalánsko zavedla pobytovou daň (taxu), kterou platí přímo hotelový host při příjezdu do hotelu. Omlouváme se, že z tohoto důvodu nemůžeme zahrnout pobytovou taxu do ceny a upozorňujeme, že osoba starší 16 let bude při ubytování v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních vyzvána k úhradě této pobytové taxy ve výši 0,50 EUR/den, v hotelech kategorie **** ve výši 1 EUR/den.

Stravování: polopenze

Polopenze formou bufetu - snídaně a večeře. Obědy za příplatek.

Ubytování: hotel ***

2lůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, centrální topení, balkón, televize. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

 • 10 ubytování
 • 10 polopenzí (formou bufet)
 • dopravu luxusním autokarem
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 410 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 4990 Kč)
 • svoz Brno, Velké Meziříčí, Velká Bíteš (příplatek: 300 Kč)
 • svoz Jihlava, Humpolec (příplatek: 250 Kč)
 • svoz Pardubice, Hradec Králové (příplatek: 350 Kč)
 • svoz Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov (příplatek: 350 Kč)
 • svoz Tábor, České Budějovice, Písek/Strakonice (příplatek: 350 Kč)
 • svoz Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav (příplatek: 350 Kč)
Pořadatelem zájezdu je IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.