Monteplaya


Hotel Monteplaya si zamilujete na první pohled. Do nejmenšího detailu propracované hotelové služby vás nechají prožít pravý “španělský sen”. Už při snídani vás okouzlí skvělý výběr a kvalita jídla, pak se necháte zlákat ke sluneční lázni na sluneční terase a den strávíte na pár desítek metrů vzdálené… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 11,12 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 156858
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Malgrat de Mar - hotel Monteplaya*** 11/12denní - letecky

Hotel Monteplaya si zamilujete na první pohled. Do nejmenšího detailu propracované hotelové služby vás nechají prožít pravý “španělský sen”. Už při snídani vás okouzlí skvělý výběr a kvalita jídla, pak se necháte zlákat ke sluneční lázni na sluneční terase a den strávíte na pár desítek metrů vzdálené písečné pláži koupáním a sluněním. Po večeři, která je v tomto hotelu jedinečným kulinářským zážitkem, posedíte v příjemném hotelovém baru a zaposloucháte se do šumění vody přepadávající v krásném oblouku z jednoho hotelového bazénu do druhého. Teď oceníte skvělé umístění hotelu a vyjdete z hotelové zahrady přímo na hlavní promenádu plnou zábavy a obchůdků se suvenýry. Před usnutím ve velmi vkusně a pohodlně zařízených hotelových pokojích chvíli posedíte na balkóně. Hotel pamatuje také na děti, ty se zabaví na velké travnaté dětské zahradě a využijí během pobytu určitě některý z bohaté nabídky zábavních programů, které hotel připravuje.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, klimatizace, zahrada, dětský koutek, animace. Za příplatek: dětská postýlka, billiard, videohry, trezor, parkování.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování

2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), balkón, vým. ručníků, telefon, televize, fén, centrální topení, klimatizace.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře, (formou švédského stolu). Obědy za příplatek.

Doprava

Letecká doprava (Praha/Barcelona/Praha). Odlet: Praha - letiště Ruzyně sever, Terminál 2 (nová hala) – odletová hala 1. patro. (vstup „E“) vlevo cca 25m - odbavovací pulty CK.
Palivový příplatek bude doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
Transfery v ČR: 26 odjezdových míst v ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/monteplaya-10-11-letecky-156858/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz