Malgrat de Mar - hotel Monteplaya*** 11/12denní - letecky

Hotel Monteplaya si zamilujete na první pohled. Do nejmenšího detailu propracované hotelové služby vás nechají prožít pravý “španělský sen”. Už při snídani vás okouzlí skvělý výběr a kvalita jídla, pak se necháte zlákat ke sluneční lázni na sluneční terase a den strávíte na pár desítek metrů vzdálené písečné pláži koupáním a sluněním. Po večeři, která je v tomto hotelu jedinečným kulinářským zážitkem, posedíte v příjemném hotelovém baru a zaposloucháte se do šumění vody přepadávající v krásném oblouku z jednoho hotelového bazénu do druhého. Teď oceníte skvělé umístění hotelu a vyjdete z hotelové zahrady přímo na hlavní promenádu plnou zábavy a obchůdků se suvenýry. Před usnutím ve velmi vkusně a pohodlně zařízených hotelových pokojích chvíli posedíte na balkóně. Hotel pamatuje také na děti, ty se zabaví na velké travnaté dětské zahradě a využijí během pobytu určitě některý z bohaté nabídky zábavních programů, které hotel připravuje.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, klimatizace, zahrada, dětský koutek, animace. Za příplatek: dětská postýlka, billiard, videohry, trezor, parkování.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře