Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii


Andalusie - oblast na jihu Španělska, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Granada se slavnou Alhambrou, Sevilla s obrovskou katedrálou, Córdoba s nádhernou mešitou, jeskyně Nerja s prehistorickými malbami a mnohé další. Andalusie, to je kraj fiest, býčích zápasů, flamenca. Andalusie, kouzelný… více


cena od: 15 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 14 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 7141
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

Andalusie - oblast na jihu Španělska, která vás přiláká svými architektonickými skvosty: Granada se slavnou Alhambrou, Sevilla s obrovskou katedrálou, Córdoba s nádhernou mešitou, jeskyně Nerja s prehistorickými malbami a mnohé další. Andalusie, to je kraj fiest, býčích zápasů, flamenca. Andalusie, kouzelný kraj s nádherným pobřežím, kam jezdí relaxovat smetánka z celého světa. Andalusie patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším krajům Španělska. Andalusii tvořili Maurové svými muslimskými stavbami i křesťané nádhernými katedrálami. Andalusii také zdobí stovky starobylých hradů, které připomínají právě složitou historii období středověku.

Ubytování

7x na pobřeží v apartmánech s možností vaření (dvoulůžkové pokoje), 2x ve vnitrozemí se snídaní; 1x nocleh ve Francii se snídaní

Program

 • 1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách.
 • 2. den: Prohlídka BARCELONY (UNESCO) - věhlasné metropole Katalánska s mnoha památkami (Sagrada Familia - kostel Antoni Gaudího, gotická katedrála, Kolumbův památník, slavná La Rambla aj.). Noční přejezd na Costa del Sol.
 • 3. den: Pobyt u moře.
 • 4. den: Pobyt u moře.
 • 5. den: Výlet na GIBRALTAR - britská kolonie, pevnost střežící průliv mezi Evropou a Afrikou, jediná volně žijící kolonie opic v Evropě. Malebná vesnice ve vnitrozemí ve skalní rozsedlině RONDA.
 • 6. den: Pobyt u moře. Půldenní výlet do NERJI - letovisko a známé jeskyně Cuevas de Nerja s jeskynními malbami starými až 20 000 let.
 • 7. den: GRANADA (UNESCO) - město zasazené do přírody na úpatí pohoří Sierra Nevada s pohádkově krásnými památkami z doby maurské nadvlády (palác Alhambra, letohrádek Generalife se zahradami, pevnost Alcazaba, čtvrť Albaicín se širokým výhledem).
 • 8. den: ANTEQUERA – bílé romantické město ležící v pohoří El Torcal s maurskou pevností, odkud jsou nádherné výhledy na centrum a široké okolí. Historické centrum je tvořeno převážně kostely z období renesance. Procházka v PŘÍRODNÍM PARKU TORCAL DE ANTEQUERA, kde vápencové skály tvoří rozsáhlé skalní městečko. Území je chráněnou krajinnou oblastí kvůli hojnému výskytu vzácných rostlin. Na závěr prohlídka města MALAGA – přímořské historické město s mohutnou katedrálou, maurskou pevností a rodným domem Pabla Picassa.
 • 9. den: Pobyt u moře.
 • 10. den: SEVILLA (UNESCO) - město přezdívané pro svou krásu perlou Andalusie s třetí největší katedrálou v Evropě, s překrásným romantickým zámkem v maurském slohu a bílou židovskou čtvrtí. CORDOBA (UNESCO) - jedinečná maurská mešita přestavěná na křesťanskou katedrálu, krásné zahrady starého Alcazaru, bílá židovská čtvrť s úzkými uličkami. Nocleh.
 • 11. den: TOLEDO (UNESCO) - krásná katedrála, dům malíře El Greca, synagoga Santa Maria la Blanca a Del Tránsite, romantické uličky bývalé maurské a židovské čtvrti aj. Nocleh.
 • 12. den: Prohlídka MADRIDU - hlavní město Španělska, Královský palác, park Retiro, Plaza Mayor, Puerta del Sol. Noční přejezd do Francie.
 • 13. den: Průjezd Francií. Prohlídka LYONU (UNESCO). Nocleh.
 • 14. den: Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/spanelsko-okruh-s-pobytem-v-andalusii-7141/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz