Tossa de Mar - Bungalow Don Juan Village*** 11/12denní - letecky

Komplex několika bungalovů Don Juan Village je postavený v soukromé zahradě v klidné zóně letoviska, hned vedle hotelu Don Juan Tossa, 200 m od písečné pláže a cca 300 m od historického jádra. Komplex bungalovů a několika rustikálních vilek jsou jednou s částí hotelu Don Juan Tossa (viz popis výše). Všichni klienti ubytovaní v těchto bungalovech mohou využívat veškerý servis hotelu Don Juan Tossa*** včetně bazénu a ostatních částí. Bungalovy leží ve vlastní soukromé zahradě, kde se nachází sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Zde můžete relaxovat a čerpat sílu ze španělského sluníčka.
Služby a zařízení: Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, klimatizace, zahrada, animace, dětský koutek. Za příplatek: dětská postýlka, kadeřnictví, jacuzzi, trezor, videohry, biliard, stolní tenis, tenis.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.
  • ubytování: bungalovubytování: bungalov
    strava: plná penzestrava: plná penze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře