Don Juan Village


Komplex několika bungalovů Don Juan Village je postavený v soukromé zahradě v klidné zóně letoviska, hned vedle hotelu Don Juan Tossa, 200 m od písečné pláže a cca 300 m od historického jádra. Komplex bungalovů a několika rustikálních vilek jsou jednou s částí hotelu Don Juan Tossa (viz popis výše).… více


cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 11,12 dní
Nejbližší odjezd: od 01.01.0001
Číslo zájezdu: 326706
Pořadatel: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Kategorie zájezdu

Pobytové zájezdy Pobytové zájezdy
Pobyty u moře Pobyty u moře

Tossa de Mar - Bungalow Don Juan Village*** 11/12denní - letecky

Komplex několika bungalovů Don Juan Village je postavený v soukromé zahradě v klidné zóně letoviska, hned vedle hotelu Don Juan Tossa, 200 m od písečné pláže a cca 300 m od historického jádra. Komplex bungalovů a několika rustikálních vilek jsou jednou s částí hotelu Don Juan Tossa (viz popis výše). Všichni klienti ubytovaní v těchto bungalovech mohou využívat veškerý servis hotelu Don Juan Tossa*** včetně bazénu a ostatních částí. Bungalovy leží ve vlastní soukromé zahradě, kde se nachází sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Zde můžete relaxovat a čerpat sílu ze španělského sluníčka.
Služby a zařízení: Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, klimatizace, zahrada, animace, dětský koutek. Za příplatek: dětská postýlka, kadeřnictví, jacuzzi, trezor, videohry, biliard, stolní tenis, tenis.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.

Ubytování

2lůžk. pokoj (možnost 1. a 2. přistýlky), vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizace, televize.

Stravování

Plná penze – snídaně, oběd a večeře, (formou švédského stolu). All inclusive za příplatek.

Doprava

Letecká doprava (Praha/Barcelona/Praha). Odlet: Praha - letiště Ruzyně sever, Terminál 2 (nová hala) – odletová hala 1. patro. (vstup „E“) vlevo cca 25m - odbavovací pulty CK (IDEAL - TOUR PRAHA)
Palivový příplatek bude doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
Transfery v ČR: 26 odjezdových míst v ČR.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/spanelsko/tossa-de-mar-bungalow-don-juan-village-11-326706/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz