Švýcarsko, alpský okruh


Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých… více


cena od: 8 990 cena je včetně povinných příplatků

Nezávazně rezervovat

Délka zájezdu: 7 dní
Nejbližší odjezd: od 14.07.2017
Číslo zájezdu: 7084
Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o.

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 4x ubytování v penzionu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4x polopenzi (česká kuchyně)

Švýcarsko, alpský okruh

Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných starobylých měst.

Program

 • 1. den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.
 • 2. den: Nádherné BERNSKÉ ALPY: GRINDENWALD – horské středisko (1 038 m. n. m.) – možnost výjezdu na KLEINE SCHEIDEGG, odkud se naskýtají nádherné výhledy na pásmo zaledněných vrcholů v čele s trojicí Eiger, Mönch a Jungfrau (UNESCO), v případě velmi pěkného počasí možnost výjezdu až na JUNGFRAUJOCH – střecha Evropy, nejvýše položené nádraží v Evropě, výhledy přímo na nejdelší alpský ledovec Aletschgletscher. Dojezd na ubytování do Wallisu.
 • 3. den: Nejkrásnější partie WALLISKÝCH ALP: výlet do světoznámého horského střediska ZERMATT, možnost výjezdu zubačkou až na GORNERGRAT do výšky přes 3000 metrů, odkud se naskýtají nezapomenutelné výhledy na Matterhorn a Monte Rosu. Pěkná panoramatická vycházka z mezistanice vláčku k jezeru RIFFELSEE. Při velmi pěkném počasí možnost výjezdu lanovkami až na KLEIN MATTERHORN (3 883 m.), kde se člověk dostane do nejužšího kontaktu s ledovcem.
 • 4. den: Tento den navštívíme francouzské SAVOJSKÉ ALPY pod střechou Evropy: celodenní výlet do oblasti nejvyšší hory Evropy – MONT BLANCU a do horského střediska CHAMONIX. Možnost výjezdu lanovkou na AIGUILLE DU MIDI (do výšky 3 843 m.) s nezapomenutelnými výhledy na masiv Mont Blancu a další okolní velikány.
 • 5. den: Výjezd lanovkou na HOCHSAAS (3 100 m), naučná cesta kolem vrcholu nebo jen do mezistanice na KREUZBODEN a procházka alpskou květinovou cestou. Přejezd do údolí GOMSTAL, výjezd lanovkou na hřeben, který leží proti a nad největším alpským ledovcem ALETSCHGLETSCHER (UNESCO) – nádherné výhledy nebo městečko BRIG s kulisou majestátních hor a odpočinek v termálních lázních BRIGERBAD, koupání v jeskyni s vodou teplou 42 °C.
 • 6. den: ŽENEVSKÉ JEZERO: autobusem ke středověkému hradu CHILLON, který je malebně situován u břehu jezera, prohlídka. BERN (UNESCO) - hlavní město Švýcarska, nejvyšší katedrála ve Švýcarsku Münster, pěší zóny, měšťanské domy aj. LUZERN - město považované za klenot Švýcarska. Prohlídka historického centra s hlavním symbolem Luzernu Kaplovým mostem.
 • 7. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Alternativní zájezdy

Zillertálské Alpy, jezero Achensee a údolí Alpbachtal - s Alpbachtalskou slevovou kartou

7 dní , autokarem, od 2.7.2017

Vybrané lanovky a koupaliště v ceně. Tento zájezd Vás zavede do jedné z nejhezčí a nejfotogeničtější oblasti rakouských…

od 9 490

Hotel Esplendid

10 dní , autokarem, od 23.9.2016

Pěkný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější části

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/svycarsko/svycarsko-alpsky-okruh-7084/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz