Tchajwan - Formosa - krásný ostrov Tchajwan

  • ubytování: hotelubytování: hotel
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: leteckydoprava: letecky
1 termín od 18. března 2018
od 49 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Tchajwan - Formosa - krásný ostrov Tchajwan Celý popis ...

březen 2018

18.03. - 31.03.2018 neděle - sobota
vlastní letecky (Praha)
49 990 Kč
cena za 14 dní (13 nocí)
25.03. - 07.04.2018 neděle - sobota
vlastní letecky (Praha)
49 990 Kč
cena za 14 dní (13 nocí)

Cena zahrnuje

  • zpáteční letenka Praha-Taipei vč. let. tax a poplatků cca 20 000 Kč, místní doprava (vlak, autobus, minibus, metro), 11x ubytování v turistickém hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 8 900 Kč

Tchajwan - Formosa - krásný ostrov Tchajwan

Tchajwan - Formosa - krásný ostrov Tchajwan

Program zájezdu

1. den: letecký přesun do TAIPEI (chrám Longšan, Čankajškův památník, 509 metrů vysoký mrakodrap TAIPEI 101, představení čínské opery, Národní palácové muzeum, budova kanceláře prezidenta), geopark Yeliou s bizarními skalními útvary na pobřeží.
4. den: přesun do HUALIENU po východním pobřeží, kaňon v NÁRODNÍM PARKU TAROKO se skalami z růžového mramoru, strmé útesy, procházka jeskyněmi, večer odpočinek v horkých pramenech.
6. den: přesun vlakem po východním pobřeží a přes hory do KAOSIUNGU (největší buddhistický klášterní komplex Foguangšan, Lotusové jezero s pagodami Tygra a Draka, moderní Národní stadion).
8. den: historické město TCHAJ-NAN (pevnost Zeelandia, pevnost Provintia, Konfuciův chrám), nenáročná turistika k úchvatným skálám a vodopádům v oblasti CHIAYI, návštěva čajových plantáží.
11. den: výjezd mezi čajovými plantážemi do PŘÍRODNÍ REZERVACE ALISHAN na vrcholcích hor (okrasné zahrady, mohutné staleté cypřiše, krásné výhledy).
12. den: jízda vysokohorskou železnicí, východ slunce na posvátné hoře JHUSHAN, průjezd horami s nádhernými výhledy k jezeru Slunce a Měsíce (plavba po jezeře, posvátný ostrůvek původních obyvatel, chrámy), návštěva historického městečka LUGANG (starý chrám Longšan, úzké uličky starého města, tržiště), odlet a návrat do ČR.
Pořadatelem zájezdu je CK Poznání s.r.o.