Venezuela – ztracený svět


Caracas – Cunamo – Boca de Uracoa – Grand Sabana – Angel Fall – Isla Margarita Minimální počet osob: 8 Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA. více


cena od: 89 990 cena je včetně povinných příplatků

Zájezd již nenabízíme

Délka zájezdu: 14 dní
Nejbližší odjezd: od 07.10.2015
Číslo zájezdu: 163413
Pořadatel: America Tours, v.o.s.

Alternativní zájezdy

Perly západní Kanady

15 dní , letecky, od 1.6.2016

Vancouver – Kelowna – Mt. Revelstoke – Golden – Kootenay – Calgary – Banff – peřeje Kicking Horse – Lake Louise…

od 89 990

Indie - poznání a golf

11 dní , letecky, od 15.10.2015

Poznejte kulturní dědictví a jedinečnou přírodu této rozmanité země a zahrajte si golf na prvotřídních hřištích!…

od 89 990

Venezuela – ztracený svět

Caracas – Cunamo – Boca de Uracoa – Grand Sabana – Angel Fall – Isla Margarita

Minimální počet osob: 8

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA.

Program

 • 1. den: CARACAS* Odlet z Prahy do Caracasu. Uvítání na letišti průvodcem America Tours, transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.
 • 2. den: CARACAS* Snídaně a prohlídka Caracasu. Prohlídka historické části města – Cathedral, Bolivar Square, Pantheon a Capitolio. Panoramatický výhled z Avenida Boyaca. Caracas nabízí také městský park, botanickou zahradu a ZOO, možnost návštěvy El Avila National Park, který představuje zelené hory čnějící nad město. V Avila se návštěvník může kochat nádhernou fakultativní túrou lanovkou vysoko do Caracas Valley Mountains.
 • 3. den: CUNAMA* Snídaně a let do Cumaná. Návštěva pevnosti z koloniální doby. Průjezd Turimiquire hills typickými vesnicemi a rozličnými sceneriemi do Caripe, který je nazýván „Zahrada Orientu“ – známá svými ovocnými a kávovými plantážemi. Návštěva jeskyně Guacharo, domova oil birds, kteří zde v tomto tmavém interiéru hnízdí. Jeskyně byla objevena před 200 lety německým přírodovědcem Alexandrem von Humboldtem.
 • 4. den: BOCO DE URACOA* Po snídani přejezd do Boca de Uracoa říčního přístavu v Orinoco Delta, domova indiánů Warao, kteří jsou neobyčejně zruční. Plavba lodí nás kontaktuje s bujnou okolní florou i faunou – např. sladkovodní delfíni, želvy, krokodýli, vydry, pirani, opice a papoušci.
 • 5. den: BOCO DE URACOA* Pokračování v pozorování piraň a obdivování přírody. Po obědě transfer do Boca de Uracoa a cesta na jih do Vans to El Callao. Cestou možnost pozorovat ptactvo.
 • 6. den: GRAND SABANA* Po snídani přejezd do Grand Sabana. Zde začíná cesta do země tepuis, se zajímavými skalními formacemi vysokými až 1300 metrů. Návštěva vodopádu Chinakl Meru, padajícího z výšky až 100 metrů. Zde máme možnost koupele v průzračné vodě.
 • 7. den: GRAND SABANA* Po snídani přesun do severní části Grand Sabana s mnoha impozantními vodopády. Během tohoto dne navštívíme několik vodopádů a kaskád známých jako Quebrada Jasper.
 • 8. den: ANGEL FALL* Po snídani pokračování cesty savanou na letiště Luepa a odtud let vrtulovým letadlem do Canaima s přeletem nad Angel Fall – nejvyšším vodopádem na světě. Canaima Camp je obklopen majestátnými horami – jednou z nejstarších ekologických formací na světě. Zakončením je procházka clonou vytvořenou z vodopádu El Sapo a skalami. Odpoledne let do Polamar.
 • 9. den: ISLA MARGARITA* Margarita Island – relaxační pobyt na krásných karibských plážích.
 • 10. den: ISLA MARGARITA* Margarita Island – relaxační pobyt na krásných karibských plážích.
 • 11. den: ISLA MARGARITA* Margarita Island – relaxační pobyt na krásných karibských plážích.
 • 12. den: ISLA MARGARITA* Margarita Island – relaxační pobyt na krásných karibských plážích.
 • 13. den: CARACAS* Transfer do Caracasu a odlet do Prahy.
 • 14. den: Příletem do Prahy Váš zájezd končí.
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://www.cestovani.cz/zajezdy/venezuela/venezuela-ztraceny-svet-163413/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://www.cestovani.cz