355m
Dnes Vám doporučujeme Nejkrásnější poutní místa Evropy Chcete se dozvědět víc?

5 nejkrásnějších jachtařských destinací

Znáte nejlepší jachtařské lokality? Přečtěte si o místech, která učiní z Vaší dovolené nezapomenutelný zážitek...

Chcete se dozvědět víc?
Vyberte si z nabídky několika tisíc jachet po celém světě a prožijte dovolenou svých snů...

Další zajímavé tipy

Divoké lesy s prastarými velikány tyčícími se do nebes nám vyprávějí svůj staletý příběh...
Je tichý a tajemný, přitažlivý svojí syrovostí, uprostřed nekonečné modravé dálky skrytý před světem...
Ač nevelké rozlohou, přesto mimořádné svým přírodním bohatstvím. Tajemné, okouzlující, s nezapomenutelnou atmosférou, to jsou Jizerské hory...
Sardinie, ostrov slunce, moře a vysokých hor. Země s bohatou historií a kulturní tradicí, která zde přežívá dodnes. NYNÍ STÁLE BEZ COVID TESTU.

Zájezdy do celého světa

Po dlouhém období cestovatelského půstu se opět vracíme do normálu. Potřebujete si odpočinout a načerpat síly? Na nic nečekejte, sbalte kufr a vyrazte na cesty! Na našich stránkách najdete poznávací i pobytové zájezdy do celého světa, okružní i říční plavby i nabídky pro aktivní dovolenou.

Svoboda a volnost, to je dovolená na jachtě
Nebaví Vás přelidněné hotely a pláže? Pronajměte si jachtu a vyrazte na moře... S větrem ve vlasech zažijete dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. Budete se koupat na panenských plážích, kotvit u opuštěných ostrůvků, zažijete naprostou svobodu a volnost cestování. Vyberte si z tisíců plachetnic, katamaránů či motorových jachet po celém světě...

Oblíbené destinace našich klientů

Chorvatsko je zemí slunce, moře a relaxace. Velmi oblíbenou destinací je již tradičně Makarská riviéra a Splitská oblast v Dalmácii; stále více turistů však dává přednost koupání na Istrii.
Rakousko je zemí mnoha tváří a každý si zde přijde na své. Je ideální zemí pro strávení aktivní dovolené. Mezi nejnavštěvovanější rakouské spolkové země patří Salcbursko, Tyrolsko a Korutany, na jejichž území se rozkládají Alpy.
Slunné Španělsko okouzluje návštěvníky již řadu let. K nejoblíbenějším španělským letoviskům patří např. Lloret de Mar, Blanes, Santa Susanna, Calella de la Costa apod. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva Barcelony.
Turisticky nejnavštěvovanější oblastí Bulharska je pobřeží Černého moře, kam se cestuje hlavně za koupáním, sluněním a odpočinkem. Mezi nejznámější letoviska patří Slunečné Pobřeží, Primorsko, Zlaté Písky, Svatý Vlas apod.
Hlavním cílem návštěvníků Itálie bývají letoviska na pobřeží Středozemního moře a lyžařská střediska v italských Alpách. Mezi nejnavštěvovanější oblasti patří Trentino.

Zobrazit všech 114 zemí