Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...
A-ROSA Silva patří mezi nejnovější lodě společnosti A-Rosa. S touto lodí se setkáte po celý rok na Dunaji i na Rýnu. Svojí délkou a šířkou je přizpůsobena k proplutí kanálu Europakanal, který spojuje řeky Mohan a Dunaj od Bamberku přes Norimberk až do Kelheimu. Tato splavná vodní cesta spojuje Severní moře s Černým mořem.
A-ROSA Silva je mezinárodní loď, tzn. že jsou veškeré materiály jako lodní noviny, jídelní lístek, hlášení rozhlasu, atd. v angličtině. Stejně tak výlety jsou dostupné s anglicky hovořícími průvodci a na palubě většina personálu mluví anglicky. Na palubě lodi se můžete setkat však i s češtinou a slovenštinou. Posádka je často tvořena našimi krajany.
PREMIUM - A-Rosa Select all inclusive: svačina v den odplutí, bohaté bufetové snídaně, obědy a večeře, nápojový balíček - více než 100 druhů kvalitních nápojů neomezené konzumace včetně alkoholických a nealkoholických nápojů (kromě výběrových značek), zákusky.
Vlastní
Rok vyrobení: 2012, délka: 135, šířka: 11,4, rychlost: 22 km/h, 89 venkovních kabin, 4 junior suite, 2 balkon suite, kategorie: S, A, C, D, E, F, G. Maximální počet hostů: 186. Restaurace, bary, bazén se sprchou, venkovní posezení, plocha pro hry, minigolf, jamkoviště, hra Shuffleboard, panoramatický salonek s barem, obchůdek se suvenýry, recepce, foyer, WC, sanarium, SPA centrum (másáže, beauty, wellness), fitness centrum. Vybavení kajut: Koupelna + WC, TV, telefon, sejf, klimatizace. Na každém patře (kategorie A,C,D) jsou právě dvě kajuty se spojenými dveřmi, které se dají použít jako rodinné kajuty. Číslo kajuty Vám sdělíme na vyžádání. Kajuty číslo 103 - 106 mají možnost oddělených postelí - pouze kategorie A.
Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | Kolín nad Rýnem (Německo) | - | 16:00 |
2. den | Antverpy (Belgie) | 14:00 | 21:00 |
3. den | Rotterdam (Nizozemí) | 08:00 | 18:00 |
4. den | Zaanstad | 07:00 | 12:00 |
Amsterdam (Nizozemí) | 13:00 | 19:00 | |
5. den | - | - | |
6. den | Koblenz (Německo) | 07:00 | 13:00 |
7. den | Germersheim (Speyer) | 10:00 | 18:00 |
8. den | Štrasburk (Francie) | 08:00 | 19:00 |
9. den | Mohuč (Německo) | 08:00 | 13:00 |
Rüdesheim (Německo) | 16:00 | 21:00 | |
10. den | Kolín nad Rýnem (Německo) | 08:00 | - |