Azamara Journey - Arabské emiráty, Indie, Srí Lanka, Barma, Singapur (z Dubaje)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Journey Přístav: z Dubaje

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


DUBAI (Arabské emiráty) - MUMBAI (BOMBAY) (Indie) - COCHIN (Indie) - COCHIN (Indie) - COLOMBO (Srí Lanka) - COLOMBO (Srí Lanka) - YANGON (RANGOON) (Barma) - YANGON (RANGOON) (Barma) - YANGON (RANGOON) (Barma) - SINGAPORE (Singapur) - SINGAPORE (Singapur).

Stejně jako její sesterská loď, Azamara Quest, má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Dubaj (Arabské emiráty)-17:00
2. - 4. den na moři
5. den Bombaj (Indie)07:0020:00
6. den na moři
7. den Cochin (Indie)13:30-
8. den Cochin (Indie)-14:00
9. den Colombo (Srí Lanka)13:00-
10. den Colombo (Srí Lanka)-20:00
11. - 13. den na moři
14. den Rangún (Yangon) (Barma)08:00-
15. den Rangún (Yangon) (Barma)--
16. den Rangún (Yangon) (Barma)-18:00
17. - 18. den na moři
19. den Singapur (Singapur)18:00-
20. den Singapur (Singapur)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.