Azamara Journey - Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Černá Hora, Řecko (z Benátek)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Journey Přístav: z Benátek

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


VENICE (Itálie) - VENICE (Itálie) - KOPER (Slovinsko) - BOLOGNA (RAVENNA) (Itálie) - ZADAR (Chorvatsko) - HVAR (Chorvatsko) - DUBROVNIK (Chorvatsko) - KOTOR (Černá Hora) - CORFU (Řecko) - ZAKYNTHOS (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko).

Stejně jako její sesterská loď, Azamara Quest, má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Benátky (Itálie)--
2. den Benátky (Itálie)-18:00
3. den Koper (Slovinsko)08:0023:00
4. den Ravenna (Itálie)08:0020:00
5. den Zadar (Chorvatsko)08:0020:00
6. den Hvar (Chorvatsko)08:0018:00
7. den Dubrovník (Chorvatsko)08:0022:00
8. den Kotor (Černá Hora)09:3017:00
9. den Korfu (Řecko)09:0022:00
10. den Zakynthos (Řecko)08:0018:00
11. den na moři
12. den Pireus (Řecko)05:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.