Azamara Journey - Řecko, Turecko (z Pirea)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Journey Přístav: z Pirea

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


ATHENS (PIRAEUS) (Řecko) - EPHESUS (KUSADASI) (Turecko) - CESME (Turecko) - CANAKKALE (KEPEZ) (Turecko) - ISTANBUL (Turecko) - ISTANBUL (Turecko) - MYKONOS (Řecko) - HERAKLION (IRAKLION) (Řecko) - AGIOS NIKOLAOS (Řecko) - PATMOS (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko).

Stejně jako její sesterská loď, Azamara Quest, má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Pireus (Řecko)-17:00
2. den Kusadasi (Turecko)09:0022:30
3. den CESME (Turecko)08:0018:00
4. den CANAKKALE (KEPEZ) (Turecko)07:3017:00
5. den Istanbul (Turecko)08:00-
6. den Istanbul (Turecko)-20:00
7. den na moři
8. den Mykonos (Řecko)08:0020:00
9. den Heraklion (Řecko)08:0020:00
10. den Agios Nikolaos (Řecko)08:0020:00
11. den Patmos (Řecko)08:0018:00
12. den Pireus (Řecko)09:00-
13. den Pireus (Řecko)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.