Azamara Journey - Norsko, Dánsko, Estonsko, Rusko, Finsko, ... (Oslo)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Journey Přístav: Oslo

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


OSLO (Norsko) - SKAGEN (Dánsko) - COPENHAGEN (Dánsko) - TALLINN (Estonsko) - ST. PETERSBURG (Rusko) - ST. PETERSBURG (Rusko) - ST. PETERSBURG (Rusko) - HELSINKI (Finsko) - BERLIN (WARNEMUNDE) (Německo) - KIEL CANAL (Německo) - AMSTERDAM (Nizozemí) - AMSTERDAM (Nizozemí).

Stejně jako její sesterská loď, Azamara Quest, má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Oslo (Norsko)-18:00
2. den Skagen (Dánsko)08:0018:00
3. den Kodaň (Dánsko)08:0022:00
4. den na moři
5. den Tallinn (Estonsko)08:3017:00
6. den Petrohrad (Rusko)08:00-
7. den Petrohrad (Rusko)--
8. den Petrohrad (Rusko)-18:00
9. den Helsinky (Finsko)08:0018:00
10. den na moři
11. den Warnemünde (Německo)07:3021:00
12. den Kiel (Německo)06:0018:00
13. den Amsterdam (Nizozemí)13:00-
14. den Amsterdam (Nizozemí)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.