Azamara Pursuit - Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, Řecko (Istanbul)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Pursuit Přístav: Istanbul

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


ISTANBUL (Turecko) - ISTANBUL (Turecko) - VARNA (Bulharsko) - CONSTANTA (Rumunsko) - ODESSA (Ukrajina) - ODESSA (Ukrajina) - CANAKKALE (KEPEZ) (Turecko) - KAVALA (Řecko) - THESSALONIKI (Řecko) - VOLOS (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko).

Stejně jako její dvě sesterské lodě, Azamara Quest,Journey , má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.

Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Istanbul (Turecko)--
2. den Istanbul (Turecko)-18:00
3. den Varna (Bulharsko)08:0020:00
4. den Constanta (Rumunsko)07:0019:00
5. den Oděsa (Ukrajina)09:30-
6. den Oděsa (Ukrajina)-20:00
7. den na moři
8. den Canakkale (Turecko)08:0018:00
9. den Kavala (Řecko)08:0020:00
10. den Soluň (město) (Řecko)08:0021:00
11. den Volos (Řecko)07:3017:00
12. den Pireus (Řecko)09:00-
13. den Pireus (Řecko)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.