Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | SOUTHAMPTON (Velká Británie) | - | 17:00 |
2. den | na moři | ||
3. den | Cork (Irsko) | 07:00 | 17:00 |
4. den | FOYNES (Irsko) | 08:00 | 18:00 |
5. den | GALWAY (Irsko) | 08:00 | 18:00 |
6. den | DONEGAL (KILLYBEGS) (Irsko) | 07:30 | 20:00 |
7. den | LONDONDERRY (Velká Británie) | 07:30 | 20:00 |
8. den | BELFAST (Velká Británie) | 07:00 | - |
9. den | BELFAST (Velká Británie) | - | 20:00 |
10. den | WARRENPOINT | 07:30 | 20:00 |
11. den | Dublin (Irsko) | 07:15 | - |
12. den | Dublin (Irsko) | - | - |