Azamara Quest - Irsko, Island (Dublin)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Quest Přístav: Dublin

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


DUBLIN (Irsko) - REYKJAVIK (Island) - REYKJAVIK (Island) - ISAFJORDUR (Island) - SKAGAFJORDUR (Island) - AKUREYRI (Island) - AKUREYRI (Island) - HUSAVIK (Island) - SEYDISFJORDUR (Island) - DUBLIN (Irsko).

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami.Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Dublin (Irsko)-18:00
2. - 3. den na moři
4. den Reykjavík (Island)08:00-
5. den Reykjavík (Island)-18:00
6. den Isafjordur (Island)08:0018:00
7. den
8. den Akureyri (Island)08:00-
9. den Akureyri (Island)-06:00
Húsavík (Island)13:3018:00
10. den Seyđisfjörđur (Island)08:3022:00
11. - 12. den na moři
13. den Dublin (Irsko)06:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.