Azamara Quest - Nizozemí, Velká Británie, Irsko (z Amsterdamu)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Quest Přístav: z Amsterdamu

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


AMSTERDAM (Nizozemí) - EDINBURGH (LEITH) (Velká Británie) - EDINBURGH (LEITH) (Velká Británie) - DUNDEE (Velká Británie) - INVERGORDON (Velká Británie) - LERWICK/SHETLAND (Velká Británie) - KIRKWALL (Velká Británie) - STORNOWAY (ISLE LEWIS) (Velká Británie) - OBAN (Velká Británie) - GLASGOW (GREENOCK) (Velká Británie) - GLASGOW (GREENOCK) (Velká Británie) - DUBLIN (Irsko).

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele.Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami.Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Amsterdam (Nizozemí)-17:00
2. den na moři
3. den Edinburgh (Velká Británie)02:00-
4. den Edinburgh (Velká Británie)-22:00
5. den Dundee (Velká Británie)08:0020:00
6. den Invergordon (Velká Británie)09:0022:00
7. den Lerwick (Velká Británie)13:0022:00
8. den Kirkwall (Velká Británie)08:0020:00
9. den Stornoway (Velká Británie)08:0020:00
10. den Oban (Velká Británie)08:0017:00
11. den Greenock (Velká Británie)08:00-
12. den Greenock (Velká Británie)-17:00
13. den Dublin (Irsko)06:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.