Azamara Quest - Španělsko, Velká Británie, Portugalsko (z Barcelony)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Quest Přístav: z Barcelony

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


BARCELONA (Španělsko) - VALENCIA (Španělsko) - CARTAGENA (Španělsko) - MALAGA (Španělsko) - GIBRALTAR (Velká Británie) - SEVILLE (Španělsko) - SEVILLE (Španělsko) - LISBON (Portugalsko).

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Barcelona (Španělsko)-17:00
2. den Valencie (Španělsko)08:0022:00
3. den Cartagena (Španělsko)11:0018:00
4. den Malaga (Španělsko)08:0022:00
5. den Gibraltar (Velká Británie)07:0018:00
6. den Sevilla (Španělsko)10:30-
7. den Sevilla (Španělsko)-21:45
8. den na moři
9. den Lisabon (Portugalsko)06:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.