Celebrity Apex - USA, Honduras, Belize, Mexiko, Velká Británie (z Fort Lauderdale)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Apex Přístav: z Fort Lauderdale

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


FORT LAUDERDALE (USA) - KEY WEST (USA) - ROATAN (Honduras) - BELIZE CITY (Belize) - PUERTO COSTA MAYA (Mexiko) - COZUMEL (Mexiko) - GEORGE TOWN (Velká Británie) - FORT LAUDERDALE (USA).

Celebrity Cruises, společnost, která Vám přinesla moderní luxusní cestování, to udělala znovu. Představujeme novou revoluční loď, která se chystá změnit způsob, jakým lze vnímat svět – a novou třídu lodí, jejíž cílem je rozbít všechna očekávání.Když přišel čas vybrat název pro tuto vizionářskou loď, tak se zaměřilo na samou podstatu věci, která dělá tuto loď tak jedinečnou: skutečnost, že během dvou let průzkumu, každý jednotlivý prvek návrhu měl nádech být na HRANĚ možností a najednou se zrodilo to správné jméno.Celebrity APEX. Druhá loď v nové třídě EDGE. Loď určená nechat budoucnost za sebou.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Fort Lauderdale (USA)-15:30
2. den Key West (USA)07:0017:00
3. den na moři
4. den Roatan (Honduras)08:0017:00
5. den Belize City (Belize)08:0017:00
6. den Costa Maya (Mexiko)08:0017:00
7. den Cozumel (Mexiko)07:0016:00
8. den George Town (Kajmanské o.)09:3018:00
9. den na moři
10. den Fort Lauderdale (USA)07:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.