Celebrity Eclipse - Austrálie, Nová Kaledonie, Vanuatu (ze Sydney)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Eclipse Přístav: ze Sydney

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


SYDNEY (Austrálie) - ISLE OF PINES (Nová Kaledonie) - NOUMEA (Nová Kaledonie) - LIFOU - MYSTERY ISLAND (Vanuatu) - SYDNEY (Austrálie).

Luxusní loď na úrovni, Celebrity Eclipse nastavila laťku vysoko pro cestování na luxusních zámořských lodích. Je proslulá pro její moderní interiér a mimořádný výběr restaurací. Dále se můžete těšit na široký výběr barů a salonků, které vyhovují každé náladě, téměř nekonečnou zábavu od impozantních divadelních představení až na klid a ticho knihovny a řadu aktivit, jak udržet mysl, tělo a duši v harmonii.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Sydney (Austrálie)-18:45
2. - 3. den na moři
4. den Isle of Pines (Nová Kaledonie)07:0018:00
5. den Noumea (Nová Kaledonie)07:0019:00
6. den Lifou (Nová Kaledonie)07:0017:00
7. den Mystery Island (Vanuatu)07:0014:00
8. - 9. den na moři
10. den Sydney (Austrálie)06:30-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.