Celebrity Eclipse - Austrálie, Nový Zéland, USA, Franc. Polynézie (ze Sydney)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Eclipse Přístav: ze Sydney

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


SYDNEY (Austrálie) - BAY OF ISLANDS (Nový Zéland) - AUCKLAND (Nový Zéland) - INTERNATIONAL DATELINE - PAPEETE (USA) - MOOREA (Franc. Polynézie) - BORA BORA (Franc. Polynézie) - LAHAINA (USA) - HONOLULU (USA).

Luxusní loď na úrovni, Celebrity Eclipse nastavila laťku vysoko pro cestování na luxusních zámořských lodích. Je proslulá pro její moderní interiér a mimořádný výběr restaurací. Dále se můžete těšit na široký výběr barů a salonků, které vyhovují každé náladě, téměř nekonečnou zábavu od impozantních divadelních představení až na klid a ticho knihovny a řadu aktivit, jak udržet mysl, tělo a duši v harmonii.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Sydney (Austrálie)-17:00
2. - 3. den na moři
4. den Bay of Islands (Nový Zéland)10:0018:00
5. den Auckland (Nový Zéland)07:0016:00
6. den INTERNATIONAL DATELINE--
7. - 8. den na moři
9. den Papeete (Franc. Polynézie)10:0023:59
10. den Moorea (Franc. Polynézie)07:0018:00
11. den Bora Bora (Franc. Polynézie)07:0018:00
12. - 16. den na moři
17. den Lahaina (USA)07:0023:00
18. - 19. den Honolulu (USA)07:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.