Celebrity Edge - USA, Portoriko, Barbados, Nizozemské Antily (z Fort Lauderdale)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Edge Přístav: z Fort Lauderdale

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


FORT LAUDERDALE (USA) - SAN JUAN (Portoriko) - CHARLOTTE AMALIE (Barbados) - PHILIPSBURG (Nizozemské Antily) - FORT LAUDERDALE (USA).

Celebrity Cruises, společnost, která Vám přinesla moderní luxusní cestování, to udělala znovu. Představujeme novou revoluční loď, která se chystá změnit způsob, jakým lze vnímat svět – a novou třídu lodí, jejíž cílem je rozbít všechna očekávání.Když přišel čas vybrat název pro tuto vizionářskou loď, tak se zaměřilo na samou podstatu věci, která dělá tuto loď tak jedinečnou: skutečnost, že během dvou let průzkumu, každý jednotlivý prvek návrhu měl nádech být na HRANĚ možností a najednou se zrodilo to správné jméno.Celebrity EDGE. První v nové třídě EDGE. První loď určená nechat budoucnost za sebou.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Fort Lauderdale (USA)-15:30
2. den na moři
3. den San Juan (Portoriko)15:3023:00
4. den Charlotte Amalie (Panenské o. (americké))08:0018:00
5. den Philipsburg (Nizozemské Antily)07:0017:00
6. - 7. den na moři
8. den Fort Lauderdale (USA)07:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.