Celebrity Infinity - Chile, Argentina (Valparaíso)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Infinity Přístav: Valparaíso

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


VALPARAISO (Chile) - PUERTO MONTT (Chile) - CHILEAN FJORDS - STRAIT OF MAGELLAN - PUNTA ARENAS (Chile) - USHUAIA (Argentina) - CAPE HORN (Chile) - PUERTO MADRYN (Argentina) - BUENOS AIRES (Argentina) - BUENOS AIRES (Argentina).


Tato výtečná loď Celebrity Infinity byla revitalizovaná v roce 2015. Jako vždy si můžete odpočinout v kajutách inspirovaných lázněmi a využít exkluzivní přístup do restaurace Blu. Dále si užijte neobyčejnou večeři v inovativní restauraci Qsine® a večer završte chlazeným martini drinkem v Martini Bar s barovým pultem z ledu.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Valparaíso (Chile)-18:45
2. den na moři
3. den Puerto Montt (Chile)08:0018:00
4. den CHILEAN FJORDS--
5. den STRAIT OF MAGELLAN--
6. den Punta Arenas (Chile)07:0017:00
7. den Ushuaia (Argentina)10:0019:00
8. den Puerto Williams (Chile)06:0008:30
9. den na moři
10. den Puerto Madryn (Argentina)08:0016:00
11. den na moři
12. den Buenos Aires (Argentina)19:00-
13. den Buenos Aires (Argentina)--

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.