Celebrity Reflection - USA, Belize, Mexiko, Velká Británie, Jamajka (z Fort Lauderdale)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Reflection Přístav: z Fort Lauderdale

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


FORT LAUDERDALE (USA) - BELIZE CITY (Belize) - PUERTO COSTA MAYA (Mexiko) - COZUMEL (Mexiko) - GEORGE TOWN (Velká Británie) - FALMOUTH (Jamajka) - FORT LAUDERDALE (USA).


Celebrity Reflection® je opravdu skvostná loď. Může se pochlubit rozšířenou palubou, nabízí více kajut, více míst k sezení v hlavní i ve specializovaných restauracích, více lehátek na terase u bazénua více míst v divadle. Užijte si venkovní grilování nebo vyzkoušejte všechny nové lázeňské inovace v lázních Canyon RanchSpaClub®. Vaše dovolená na palubě Celebrity Reflectionbude nezapomenutelná.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Fort Lauderdale (USA)-15:30
2. den na moři
3. den Belize City (Belize)07:0017:00
4. den Costa Maya (Mexiko)08:0018:00
5. den Cozumel (Mexiko)07:0016:00
6. den George Town (Kajmanské o.)10:0018:00
7. den Falmouth (Jamajka)07:0015:00
8. den na moři
9. den Fort Lauderdale (USA)07:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.