Celebrity Silhouette - Velká Británie, Norsko (ze Southamptonu)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Silhouette Přístav: ze Southamptonu

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


SOUTHAMPTON (Velká Británie) - STAVANGER (Norsko) - FLAM (Norsko) - ALESUND (Norsko) - GEIRANGER (Norsko) - BERGEN (Norsko) - SOUTHAMPTON (Velká Británie).

Máte vynikající možnost cestovat po Evropě a Karibiku s lodí Celebrity Silhouette®. Je elegantní a působivá, nabízí kultovní Lawn Club, 2000m2 pravého trávníku k odpočinku, jídlu, pití a procházkám na čerstvém vzduchu.Nebo unikátní venkovní grilovací restaurace Lawn Club Grill. Odpočiňte si ve svém vlastním „cabana“, venkovní částečně zastřešená pergola. Vytvořili jsme mimořádný zážitek z dovolené, na který doopravdy nezapomenete.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Southampton (Velká Británie)-16:00
2. den na moři
3. den Stavanger (Norsko)09:0017:00
4. den Flam (Norsko)07:0018:00
5. den Alesund (Norsko)10:0020:00
6. den Geiranger (Norsko)07:0015:00
7. den Bergen (Norsko)11:0020:00
8. - 9. den na moři
10. den Southampton (Velká Británie)06:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.