Celebrity Solstice - Čína, Vietnam, Thajsko, Singapur (z Hongkongu)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Solstice Přístav: z Hongkongu

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


HONG KONG (Čína) - HONG KONG (Čína) - HANOI (HALONG BAY) (Vietnam) - HANOI (HALONG BAY) (Vietnam) - HUE/DANANG(CHAN MAY) (Vietnam) - HO CHI MINH(PHU MY) (Vietnam) - BANGKOK/LAEMCHABANG (Thajsko) - BANGKOK/LAEMCHABANG (Thajsko) - SINGAPORE (Singapur) - SINGAPORE (Singapur).

Celebrity Solstice® je opravdu krásná loď. Jsme první lodní společnost, která nechala pět významných žen, známých jako „Leading Ladies℠“, navrhnout a barevně upravit kajuty tak, abyste se cítili naprosto luxusně. Další věc, která určuje výjimečnost Celebrity Solstice, jsou její speciální restaurace. Jídlo a celkový kulinářský zážitek nabírá naprosto novou úroveň. Salónky a specializované restaurace jsou ale pouze částí kouzla.Celebrity Solstice také nabízí lázně Canyon Ranch SpaClub® a fitness centrum, kde se můžete nechat hýčkat lázeňskými procedurami nebo se pustit do tréninku s jedním z našich odborných lektorů. Kdyby jen život na souši byl stejně tak dobrý jako život na této lodi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Hongkong (Hongkong)--
2. den Hongkong (Hongkong)-20:00
3. den na moři
4. den Ha Long Bay (Vietnam)07:00-
5. den Ha Long Bay (Vietnam)-13:00
6. den Danang (Vietnam)08:0019:00
7. den na moři
8. den Ho Chi Minhovo město/Saigon (Vietnam)07:0018:00
9. den na moři
10. den Laem Chabang (Thajsko)08:00-
11. den Laem Chabang (Thajsko)-16:00
12. - 13. den na moři
14. den Singapur (Singapur)08:00-
15. den Singapur (Singapur)--

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.