Celebrity Solstice - Japonsko, Čína, Tchajwan (Jokohama)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Solstice Přístav: Jokohama

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


TOKYO (YOKOHAMA) (Japonsko) - MT FUJI (SHIMIZU) (Japonsko) - KOBE (Japonsko) - KYOTO (OSAKA) (Japonsko) - OKINAWA (Japonsko) - SHANGHAI (BAOSHAN) (Čína) - ISHIGAKI (Japonsko) - TAIPEI(KEELUNG) (Tchajwan) - HONG KONG (Čína).

Celebrity Solstice® je opravdu krásná loď. Jsme první lodní společnost, která nechala pět významných žen, známých jako „Leading Ladies℠“, navrhnout a barevně upravit kajuty tak, abyste se cítili naprosto luxusně. Další věc, která určuje výjimečnost Celebrity Solstice, jsou její speciální restaurace. Jídlo a celkový kulinářský zážitek nabírá naprosto novou úroveň. Salónky a specializované restaurace jsou ale pouze částí kouzla.Celebrity Solstice také nabízí lázně Canyon Ranch SpaClub® a fitness centrum, kde se můžete nechat hýčkat lázeňskými procedurami nebo se pustit do tréninku s jedním z našich odborných lektorů. Kdyby jen život na souši byl stejně tak dobrý jako život na této lodi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Jokohama (Japonsko)-19:00
2. den Shimizu (Japonsko)07:0015:00
3. den Kobe (Japonsko)11:0023:59
4. den Ósaka (Japonsko)08:0020:00
5. den na moři
6. den Naha (Japonsko)07:0019:00
7. den na moři
8. den Šanghaj (Čína)06:0023:59
9. den na moři
10. den Ishigaki (Japonsko)08:0018:00
11. den Keelung (Tchajwan)08:0018:00
12. den na moři
13. den Hongkong (Hongkong)06:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.