Celebrity Solstice - Japonsko, Jižní Korea, Čína, Vietnam, Singapur (Jokohama)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Solstice Přístav: Jokohama

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


TOKYO (YOKOHAMA) (Japonsko) - MT FUJI (SHIMIZU) (Japonsko) - KYOTO (OSAKA) (Japonsko) - KYOTO (OSAKA) (Japonsko) - KOCHI (Japonsko) - KAGOSHIMA (Japonsko) - JEJU ISLAND (Jižní Korea) - HONG KONG (Čína) - HONG KONG (Čína) - NHA TRANG (Vietnam) - HO CHI MINH(PHU MY) (Vietnam) - SINGAPORE (Singapur).

Celebrity Solstice® je opravdu krásná loď. Jsme první lodní společnost, která nechala pět významných žen, známých jako „Leading Ladies℠“, navrhnout a barevně upravit kajuty tak, abyste se cítili naprosto luxusně. Další věc, která určuje výjimečnost Celebrity Solstice, jsou její speciální restaurace. Jídlo a celkový kulinářský zážitek nabírá naprosto novou úroveň. Salónky a specializované restaurace jsou ale pouze částí kouzla.Celebrity Solstice také nabízí lázně Canyon Ranch SpaClub® a fitness centrum, kde se můžete nechat hýčkat lázeňskými procedurami nebo se pustit do tréninku s jedním z našich odborných lektorů. Kdyby jen život na souši byl stejně tak dobrý jako život na této lodi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Jokohama (Japonsko)-18:00
2. den Shimizu (Japonsko)08:0017:00
3. den na moři
4. den Ósaka (Japonsko)14:00-
5. den Ósaka (Japonsko)-17:00
6. den Kóchi (Japonsko)08:0017:00
7. den Kagoshima (Japonsko)08:0017:00
8. den Jeju (Jižní Korea)09:0017:00
9. - 10. den na moři
11. den Hongkong (Hongkong)07:00-
12. den Hongkong (Hongkong)-17:00
13. den na moři
14. den Nha Trang (Vietnam)08:0017:00
15. den Ho Chi Minhovo město/Saigon (Vietnam)08:0017:00
16. den na moři
17. den Singapur (Singapur)06:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.