Costa Firenze

0a více Kč
3a více dní
Další přístavy odplutí
16000
19902020
100350 m
Další zajímavá místa

Costa Firenze, to je nejnovější loď z flotily COSTA CRUISES. Na její palubě můžete plout po Středomoří, nebo navštívit Dubaj a Emiráty. Okružní plavba na Costa Firenze, to je dovolená v luxusním italském stylu s plným komfortem a nadstandardním servisem. 13 restaurací a 7 barů na palubách Costa Firenze zajistí dokonalý kulinářský zážitek, soukromí kajut nebo naopak otevřené odpočinkové zóny na palubách jsou připraveny pro Vaši relaxaci.

Loď Costa Firenze byla konstruována světoznámou italskou loděnicí Fincantieri. Design interiéru byl navržen v duchu Florentské renesance. Na palubě najdete atria a prostory, které Vám výzdobou doslova vyrazí dech a mnohé z nich Vám připomenou právě známá místa toskánské metropole Florencie...

Costa Firenze nabízí tisíce aktivit na palubě

Ve více než dvou desítkách restaurací a barů na palubě se každý večer podává kontinentální menu inspirované destinací, ve které se právě nacházíte. Výběr pokrmů pro hosty sestavil populární italský šéfkuchař Bruno Barbieri. Ve speciální restauraci Fiorentina Steak House podávají vynikanící pokrmy z toskánského masa, ve Frescobaldi vinném baru pak můžete ochutnat výběr nejlepších toskánských vín.

Otevřené paluby nabízejí stovky míst k relaxaci a pozorování západu slunce nad mořem. Pro rodiny s dětmi je připraven vodní park, adventure park a další.