Oasis of the Seas - USA, Bahamy (z New Yorku)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Royal Caribbean Cruises Ltd.

Loď: Oasis of the Seas Přístav: z New Yorku

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


CAPE LIBERTY (USA) - ORLANDO (PORT CANAVERAL) (USA) - PERFECT DAY COCOCAY (Bahamy) - NASSAU (Bahamy) - CAPE LIBERTY (USA).

Lodě třídy Oasis nabízejí prostor a komfort jedněch z největších a nejdelších výletních lodí na světě. K užití jsou svěží tropické zahrady, luxusní restaurace, obchody a i ručně vyrobený kolotoč. Inovací je mnoho, nejdelší skluzavka na moři, zipline, bar obsluhovaný roboty a především fantastické služby.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den New York (USA)-16:00
2. den na moři
3. den Port Canaveral (USA)13:0021:00
4. den Coco Cay (Bahamy)09:0018:00
5. den Nassau (Bahamy)07:0018:00
6. - 7. den na moři
8. den New York (USA)06:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.