Nuuk

Nuuk, na jihozápadním pobřeží Grónska, je nejsevernějším hlavním městem světa a skutečným arktickým klenotem. Tato destinace je známá svými barevnými domy , nedotčenou horskou kulisou, vodopády a ledovci .

Výlety

  • Pěší turistika kolem hory Quassussuaq
  • Ochutnávka grónských specialit
  • Safari ve fjordu lodí

Jökulsárlón

Náš tip

Udělejte si výlet MSC Cruises do Inuk Hostels , který se nachází na velkolepém předměstí Nuuk. Navštivte nejstarší a největší grónský pivovar založený v roce 2006, kde se dozvíte o vaření piva v odlehlé části světa! Získejte přehled o jedinečné řadě grónských piv, která jsou exkluzivní pro tuto zemi. Možnost degustace vytváří zábavné odpoledne — zvláště pro milovníky piva!

Might of the Jökulsárlón Glacier

Mount Quassussuaq , oblíbené lyžařské a turistické středisko, . Ať už jste zkušený turista nebo outdoorový nováček, 440m hora je dostupný výstup pro všechny! Než se pokocháte úžasným panoramatem, obdivujte bystřiny a malá jezírka, která lemují stezky. Po zdolání vrcholu se nadechněte v čistém severním vzduchu a podívejte se na fjordy pod sebou.

Neobydlený ostrov Sermitsiaq. Zde zahlédnete tající ledovec, který napájí vodopád, který se v kaskádách vlévá do fjordu pod ním. Vydejte se na jeden ze tří hornatých ostrovů ve fjordu Nuup Kangerlua . Nezapomeňte mít oči otevřené a fotoaparát připravený na tuleně, keporkaky a mořské ptáky.