Kiel

Kiel je starobylé přístavní město na Jutském poloostrově s výhledem na Kielerský fjord v Baltském moři . Tato destinace je známá svými botanickými zahradami, námořním muzeem, plachtařskými akcemi a námořním památníkem. Dále najděte krásné město Lubeck , ponořené do středověké krásy. Nebo se vydejte do Eutinu , „města růží“, abyste viděli jeho pozoruhodný čtyřkřídlý ​​zámek.

Výlety nabízejí spoustu zajímavého

  • Eutin „Město růží“ a jeho hrad
  • Lübeck
  • Hamburk

Náš tip

Eutin , který se nachází v oblasti dráždivých tyrkysových jezer, je klidné město z 12. století. Zastavíte se v krásném „ městě růží “ a budete se toulat zahradami hradu Eutin a ulicemi kolem tržiště.

Lübeck je historické město na řece Trave, známé svou nádhernou gotickou architekturou . Výlet MSC Cruises do tohoto místa světového dědictví UNESCO vás pohltí jeho legendární atmosférou. Užijte si příjemnou projížďku německým venkovem, než objevíte množství fascinujících atrakcí. Navštivte proslulou Holsten Gate , kostel St. Mary's Church a Hospital of the Holy Spirit .

Hamburk , druhé největší město Německa, je předním finančním, politickým a kulturním centrem. Objevte vše, co tento úžasný přístav může nabídnout na výletě MSC Cruises. Zastavte se na ulici Krameramtsgasse ze 17. století, navštivte barokní kostel sv. Michaela nebo prozkoumejte skladovou čtvrť Speicherstadt s malebnými kanály. Poté si odpočiňte v botanickém parku Planten un Blomen a poté si dopřejte nákupy.