Flam

Navštivte Norsko pro epické dobrodružství mezi horami a fjordy. Plavba po Sognefjordu do malebného přístavu Flåm, který se nachází na konci Aurlandsfjordenu . Flåm, vesnice proslulá svým úžasným přístavem, kostelem ze 17. století a malebnou železnicí, nabízí výjimečné výlety. Objevte Nærøyfjord , krásnou blízkou zátoku, nebo se pokochejte výhledem na plošinu Stegastein.

Výlety

  • Výletní plavba po Nærøyfjordu
  • Flåmská železnice
  • Vyhlídka Stegastein
norsko hory nebe

Náš tip

Výlet do Nærøyfjordu je zážitkem na celý život a nabízí nádherný výhled na severskou krajinu při vyhlídkové jízdě lodí a autobusem.
Kouzelné údolí Nærøydalen s jeho pohádkovými vrcholy a
hřmícími kaskádami .

V hotelu Stalheim si před cestou po staré horské silnici Stalheimskleiva vychutnejte šálek lahodné kávy. Podívejte se na Stalheimsfossen a Sivlefossen – dva z nejpozoruhodnějších vodopádů v zemi.

Norsko loď

Norsko, země proslavená svou divokou a drsnou krajinou, je křižováno malebnými železnicemi. Můžete obdivovat dechberoucí kulisy z pohodlí vlaku. Z Voss na jezeře Vangsvatnet se vydejte na cestu úžasnou krajinou, než dorazíte na horskou železniční stanici Myrdal. Po přestupu se vydáte do nádherného údolí Flåm, kde budete obdivovat vodopád Kjosfossen a další přírodní poklady.

Neobyčejné fjordy a hory Norska nabízejí nekonečnou inspiraci. Vyhlídka u Stegasteinu , výletní plavby nabízí nejúchvatnější výhledy na krajinu. Cestujete-li po klikaté cestě, budete se dívat na temně modré vody a panoramatické vrcholy. Ve Stegasteinu projděte ocelový a dřevěný chodník zavěšený nad úbočím hory, který nabízí bezkonkurenční výhledy na dramatickou scenérii.