Singapur

Užijte si eklektický mix historické tradice a moderního kouzla této republiky s plavbou do Singapuru.

Singapur je malý co do velikosti, ale velký na vzrušení. Objevte multikulturní směs tohoto městského státu prostřednictvím jeho čtvrtí: Podívejte se na sochami zdobené chrámy Malé Indie a barevné pagody v čínské čtvrti. Plavte se do Singapuru a prozkoumejte malajskou část města na stezce Kampong Glam Heritage Trail, která vás zavede kolem sídel ovlivněných arabštinou a mešity Masjid Sultan se zlatou kupolí. Zažijte kontrast mezi bujnou flórou deštného pralesa singapurské botanické zahrady a high-tech "superstromy" a biodomy Gardens by the Bay. Dokončete své singapurské dobrodružství panoramatem ze střechy Marina Bay Sands nebo koktejlem Singapore Sling v historickém hotelu Raffles.

Projeďte se do Singapuru a ucítíte jemnou vlhkost přírodní rezervace Bukit Timah, deštného pralesa, který dominuje středu země, nebo se projděte po Haji Lane v centru města, eklektické čtvrti s výraznými barevnými malajskými nástěnnými malbami na každé stěně. Pro kombinaci historie a moderní kultury, prozkoumejte muslimské kořeny v hrdé zlatobílé Sultánově mešitě. Nenechte si ujít Gardens on the Bay, domov futuristických superstromů, a projděte se po spojovací 22 metrů vysoké OCBC Skyway s výhledem na město. Objevte kouzlo s plavbou po Singapuru.

Náš tip

Singapur, jedna z nejprogresivnějších destinací v jihovýchodní Asii, je místem, kam se miliardáři jezdí odfouknout, nejskvělejší mozky světa se scházejí, aby diskutovali o technologiích budoucnosti, a multikulturní historie je objímána prostřednictvím umění, architektury a příběhů.

singapore noc