Ibiza

Ačkoli je Ibiza známá především svou párty scénou a večerním životem, nabízí mnohem víc... opevněné staré město, bohatá archeologická naleziště a řadu nádherných pláží.

Ibiza, to je ostrov zábavy. Hlavní město ostrova nabízí tisíce aktivit, památky a překrásné písečné pláže. Mezi další atraktivity patří třeba solné pláně Las Salinas, krásné laguny, ale i klidné vesničky při pobřeží, nebo rušná městečka s přístavem, jako třeba San Antonio.

Jen pár mil na jih se z moře vynoří další neuvěřitelný baleárský klenot - ostrov Formentera. Výlet na ostrov najdete v nabídce všech plavebních společností. Na Formenteru se vydáte z Ibizy trajektem. Ostrov vás odmění nedotčenými plážemi, křišťálovou vodou a mimořádně uvolněnou atmosférou. V letovisku Es Pujols si užijete průzračné tyrkysové moře a ten nejjemnější písek.

Výlety lodních společností nabízejí:

  • Ostrov Ibiza
  • Ostrov a pláž Formentera
  • Plavba na katamaránu
  • Letovisko Es Pujols
  • Pláž Migjorn
Ibiza

Tip na výlet z přístavu Ibiza

Výlet na ostrov Formentera. Z luxusního pohodlí katamaránu se vám naskytne nádherný pohled na baleárské pobřeží. Proplujte kolem Playa d'en Bossa s promenádou lemovanou palmami, než zakotvíte poblíž pláže Illetas. Zde si užijete spoustu času na slunci, budete se kochat nádhernými výhledy a koupat se v křišťálově čistém moři. Zpátky na palubě si vychutnáte grilovaný oběd se sklenkou španělské sangrie.

Luxusní katamarán