Dubaj


Ajman Saray, A Luxury Collection Resort *****, Ajman PLÁŽ: přímo u hotelu se nachází písečná pláž, lehátka i slunečníky jsou k dispozici zdarma. ZÁBAVA a SPORT: bazén, dětský bazén, dětský klub, fitness centrum, GoCo SPA, squash, stolní tenis, vodní sporty za poplatek, golfové hřiště vzdáleno do 3 km. STRAVOVÁNÍ: snídaně. Za příplatek možné další typy stravování. V hotelu se nachází restaurace: Vista All day – mezinárodní – bufetová; Bab Al Bar Beach Bar & Grill – restaurace u pláže; večer slouží jako Lounge bar s Dj; Mejhana – arabská; Safi – steaky a mořské plody; Na drink můžete zajít do koktejlového baru Escape nebo do Al Shora Lounge baru. VYBAVENÍ POKOJŮ: v pokoji se standardně nachází koupelna s vanou, sprchou, WC; fénem, župany a pantoflema, klimatizace, telefon, WiFi připojení, TV, iPod dock, trezor, žehlící prkno, set pro přípravu kávy a čaje, minibar. Celý popis

Termíny a ceny

září 2021

26.09. - 03.10.2021 neděle - neděle
snídaně letecky (Praha)
26 790 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

říjen 2021

09.10. - 17.10.2021 sobota - neděle
snídaně letecky (Praha)
39 890 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha na letech společnosti Emirates
  • letištní a palivové poplatky
  • privátní transfery letiště – hotel – letiště
  • 7 x nocleh ve vybraném hotelu a uvedeném typu pokoje
  • 7 x stravování uvedenou formou
  • asistenci partnerské CK a delegáta
  • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety
  • pobytová taxa - platí se v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc
  • pojištění léčebných výloh, viz nabídka v CK

Popis zájezdu

Dubaj

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort *****, Ajman

PLÁŽ: přímo u hotelu se nachází písečná pláž, lehátka i slunečníky jsou k dispozici zdarma.

ZÁBAVA a SPORT: bazén, dětský bazén, dětský klub, fitness centrum, GoCo SPA, squash, stolní tenis, vodní sporty za poplatek, golfové hřiště vzdáleno do 3 km.

STRAVOVÁNÍ: snídaně. Za příplatek možné další typy stravování. V hotelu se nachází restaurace: Vista All day – mezinárodní – bufetová; Bab Al Bar Beach Bar & Grill – restaurace u pláže; večer slouží jako Lounge bar s Dj; Mejhana – arabská; Safi – steaky a mořské plody; Na drink můžete zajít do koktejlového baru Escape nebo do Al Shora Lounge baru.

VYBAVENÍ POKOJŮ: v pokoji se standardně nachází koupelna s vanou, sprchou, WC; fénem, župany a pantoflema, klimatizace, telefon, WiFi připojení, TV, iPod dock, trezor, žehlící prkno, set pro přípravu kávy a čaje, minibar.


Program zájezdu

1. den: PRAHA - DUBAJ: Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.
2. den: POBYT V DUBAJI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.
7. den: DUBAJ: Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.
8. den: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště, odlet do Prahy.