Ras Al Khaimah - Hotel Marjan Island Resort & Spa *****

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Ras Al Khaimah - Hotel Marjan Island Resort & Spa *****

Poloha: Luxusní hotel Marjan Island Resort & Spa se nachází na prvním umělém ostrově v Ras Al Khaimah, v průzračně čisté vodě Arabského zálivu. Tento rezort je věnován klidu a odpočinku bez podávání alkoholu. Najdete 45 minut od Dubaje.

Pláž: Krásná pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Na pláž je přístup přes příjezdovou cestu k hotelu. Na pláži jsou lehátky, slunečníky a plážové ručníky v ceně ubytování. Na pláži e nachází bar, sprcha WC.

Sport a zábava: Pro děti je připravený pirátský klub vybavený nejnovějšími hrami, bezpečná dětská hřiště a jízda na kolech a vozících na kolonádě. Wellness centrum Lamar má oddělenou část pro muže a ženy s parní a suchou saunou, vířivkou, posilovnou a krytými bazény.

Stravování: snídaně

Hotel nabízí snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze, nebo soft all inclusive (forma bufetu). Areál nabízí eklektické restaurace podávající všechny chutě světa. Místní vybrané nealko nápoje v barech dle jejich otevírací doby (8.00?–?20.00), v hotelu nejsou podávány alko nápoje.

Ubytování: hotel *****

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, 6 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, bazény, diskotéka, lázně, sauna, masáže, konferenční místnosti, dětský klub pro děti 4-15 let, hlídání dětí, herna, prádelna, směnárna, obchůdky. Veškeré hotelové prostory jsou plně vybaveny Wi-Fi připojením zdarma.

Vybavení pokojů: K dispozici jsou prostorné a elegantní pokoje a apartmány. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou s WC, fénem, interaktivní TV s plochou obrazovkou a nabízejí zdarma WiFi pro maximální komfort. Minibar je za příplatek dech beroucím výhledem. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro třetí osobu. Na vyžádání je možnost dvoulůžkového pokoje s dvěmi přistýlkami pro děti.