Perly starobylé Anglie

Ubytování: hotel Doprava: autokarem Strava: snídaně
1 termín od 3. srpna 2021

Cena zájezdu

od 10 590 Kč


Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země. Celý popis

Termíny a ceny

03.08. - 08.08.2021 úterý - neděle
snídaně autokarem
10 590 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • 4 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x snídani
  • Eurotunnel nebo trajekt
  • dopravu luxusním autobusem
  • průvodce

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)
  • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení (příplatek: 4000 Kč)

Popis zájezdu

Perly starobylé Anglie

Program zájezdu vyzobává z široké nabídky turistických zajímavostí, kterými je Anglie přeplněná, opravdu to podstatné, tradiční, zajímavé a krásné. Co město, to významný pojem na mapě poznání návštěvníků této unikátní historické země.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.
2. den: Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie . První zastávka bude u doverských křídových útesů v uměle vytvořeném parku SamphireHoe, s neuvěřitelnými výhledy na vysoce se tyčící útesy nad vámi. Zastávka v opevněném středověkém městě CANTERBURY s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad LEEDS s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm.
3. den: Univerzitní město OXFORD s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v AVEBURY . Návštěva historického města BATH, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu.
4. den: Prohlídka rodiště W. Shakespeare – městečka STRATFORD-UPON-AVON s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Impozantní hrad WARWICK, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii , s expozicí muzea madame Tussaud´s. Návštěva CAMBRIDGE - město s druhou nejstarší anglickou univerzitou.
5. den: Celodenní LONDÝN na ochutnávku. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Trafalgar Square a náměstí Piccadilly Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí podle zájmu, londýnská čtvrt Soho s možností večeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd.
6. den: Návrat odpoledne.