Primorsko - Hotel PANORAMA

Ubytování: různé Doprava: autokarem Strava: vlastní
1 termín od 21. srpna 2021

Cena zájezdu

od 6 291 Kč 6 990 Kč


Poloha: Oblíbený hotel se nachází přímo nad jižní pláži (na pláž vede schodiště) v centru rušného letoviska (bary, diskotéky, obchody, restaurace,...). Pláž: Přímo (na pláž vede schodiště) na písečné jižní pláži, lehátka a slunečníky za poplatek, občerstvení, plážové bary. Pláž: přímo na písečné jižní pláži, lehátka a slunečníky za poplatek (5-7 leva) , občerstvení, plážové bary Vybavení: Wi-Fi v celém objektu hotelu včetně pokojů zdarma, restaurace. Náš názor: Oblíbený hotel se skvělou polohou přímo na pláži, ideální pro rodiny s dětmi i pro klienty, kteří vyhledávají rušnou destinaci s nespočtem nákupních možností, restaurací a barů.DĚTSKÁ CENA DO 18-TI LET!!! Upozornění: jednolůžkový pokoj + 300,- Kč/noc Poznámka: Cena zahrnuje (autobusové zájezdy): dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)Cena... Celý popis

Termíny a ceny

21.08. - 02.09.2021 sobota - čtvrtek
vlastní autokarem
Sleva 10% 6 990 Kč 6 291 Kč
cena za 13 dní (10 nocí)

Informace o cenách

Slevy

  • vlastní doprava - 2.000,- Kč, spojení 2 turnusů - 1.500,- Kč

Popis zájezdu

Primorsko - Hotel PANORAMA

Poloha: Oblíbený hotel se nachází přímo nad jižní pláži (na pláž vede schodiště) v centru rušného letoviska (bary, diskotéky, obchody, restaurace,...).

Pláž: Přímo (na pláž vede schodiště) na písečné jižní pláži, lehátka a slunečníky za poplatek, občerstvení, plážové bary.

Pláž: přímo na písečné jižní pláži, lehátka a slunečníky za poplatek (5-7 leva) , občerstvení, plážové bary

Vybavení: Wi-Fi v celém objektu hotelu včetně pokojů zdarma, restaurace.

Náš názor: Oblíbený hotel se skvělou polohou přímo na pláži, ideální pro rodiny s dětmi i pro klienty, kteří vyhledávají rušnou destinaci s nespočtem nákupních možností, restaurací a barů.DĚTSKÁ CENA DO 18-TI LET!!!

Upozornění: jednolůžkový pokoj + 300,- Kč/noc

Poznámka: Cena zahrnuje (autobusové zájezdy): dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)Cena zahrnuje (letecké zájezdy): leteckou dopravu, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět , ubytování, stravu (viz. smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy,  komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)

Stravování: vlastní

Vlastní, snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu (při nízkém počtu klientů strava servírovaná).

vlastní, snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu (při nízkém počtu klientů strava servírovaná)

Ubytování: různé

2 až 4 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV, chladničkou, rychlovarnou konvicí, klimatizací zdarma a balkónem (některé pokoje s přímým nebo bočním výhledem na moře).