Beskydy, Malá Fatra, Polsko

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 10. srpna 2020
od 7 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Náš týdenní program v regionu Moravsko–slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku – turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory. Celý popis ...

Termíny a ceny

srpen 2020

10.08. - 16.08.2020 pondělí - neděle
polopenze autokarem
7 990 Kč
cena za 7 dní (6 nocí)

Informace o cenách

Slevy

 • K zájezdu je možné se připojit i přímo v Rožnově pod Radhoštěm. Sleva za nevyužitou dopravu (sleva: -500 Kč)

Cena zahrnuje

 • 6x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
 • 6x polopenzi
 • dopravu autobusem
 • průvodce

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1200 Kč)

Popis zájezdu

Beskydy, Malá Fatra, Polsko

Náš týdenní program v regionu Moravsko–slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku – turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odjezd do Beskyd . Po cestě zastávka v OLOMOUCI - v historickém jádru města, které vznikalo od počátku 11. stol., se nachází několik velkých náměstí, na Horním náměstí stojí radnice s orlojem z 15. století, Herkulova a Caesarova kašna, a především památka UNESCO sloup Nejsvětější trojice z r. 1740. V arcibiskupském dómu sv. Václava je hrobka českého krále Václava III., zavražděného v r. 1306 přávě v Olomouci . Večer ubytování v hotelu v Rožnově pod Radhoštěm.
2. den: Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU (celkem cca 11 km chůze).
3. den: Celodenní výlet do Polska. Kolem poledne příjezd do KRAKOVA (UNESCO), sídelního města polských králů s dominantou hradu Wawel. Pozdě večer návrat zpět do hotelu.
4. den: Volno, možnost koupání nebo turistické vycházky v Beskydech .
5. den: Celodenní výlet na Slovensko do oblasti Malé Fatry a Oravy. Dopoledne turistická vycházka přes JÁNOŠÍKOVÉ DIERY do VRÁTNÉ DOLINY (celkem cca 6 km chůze). Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.
6. den: Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU – Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.
7. den: Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka v KROMĚŘÍŽI . V r. 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. V podvečer příjezd do Prahy.

Podobné zájezdy