Léto na Valašsku

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 28. července 2020
od 6 890 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko. Celý popis ...

Termíny a ceny

28.07. - 02.08.2020 úterý - neděle
polopenze autokarem
6 890 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • 5x ubytování v hotelu
 • 5x polopenzi
 • průvodce

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna zájezdu (příplatek: 210 Kč)
 • 1/1 pokoj (příplatek: 1290 Kč)

Popis zájezdu

Léto na Valašsku

V rámci tohoto týdenního zájezdu můžete navštívit historické památky, odpočívat u vody, při procházkách obdivovat přírodu a také během celodenního výletu zajet k sousedům na Slovensko.
Pořadatelem zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o.

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odjezd autokaru z Čech do Beskyd . Po cestě zastávka v LITOMYŠLI , prohlídka historického centra města. Dále odpoledne zastávka v OLOMOUCI , prohlídka historického centra. Večer ubytování v hotelu v ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM.
2. den: Turistická vycházka přes PUSTEVNY, RADHOŠŤ a ČERNOU HORU (celkem cca 11 km chůze). Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta.
3. den: Dopoledne návštěva pivovaru Radegast v NOŠOVICÍCH. Dále přejezd do KOPŘIVNICE , kde budete mít možnost shlédnout muzeum automobilky Tatra s řadou unikátních exponátů. Odpoledne přejedete do ŠTRAMBERKU – městečka s krásně dochovaným historickým centrem, hradem z 14. století s proslulou štramberskou Trůbou a též jeskyní Šipka, která zdejšího rodáka Buriána inspirovala k jeho prehistorickým dílům. Ochutnat budete moci i populární štramberské uši.
4. den: Celodenní výlet na Slovensko do oblasti MALÉ FATRY a ORAVY. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny (celkem cca 6 km chůze). Odpoledne návštěva hradu ORAVSKÝ PODZÁMOK. Večer návrat zpět do hotelu.
5. den: Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu ROŽNOVSKÉHO SKANZENU - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Odpoledne volno, možnost koupání.
6. den: Dopoledne odjezd z hotelu. Po cestě zastávka na hradě HELFŠTÝN nedaleko Olomouce . V podvečer příjezd do Prahy.

Podobné zájezdy