Loket a Karlovy Vary - Loket a Karlovy Vary

Ubytování: různé Doprava: autokarem Strava: vlastní
1 termín od 11. prosince 2021

Cena zájezdu

od 990 Kč


Loket a Karlovy Vary: Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče. Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit. Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl nebo Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha. Při skupině více jak 8 osob se příplatek neplatí. Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně. Více fotografií na FACEBOOKU . Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431 Celý popis

Loket a Karlovy Vary - Loket a Karlovy Vary

Termíny a ceny

11.12.2021 so sobota - sobota
vlastní autokarem
990 Kč
cena za 1 den

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu
  • průvodce
  • dopravu
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné (exkurze do Becherovky 180 Kč vč. degustace, hrad Loket 110 Kč, Vánoční dům 120 Kč)
  • vstupné (exkurze do Becherovky 180 Kč vč. degustace, hrad Loket 110 Kč, Vánoční dům 120 Kč)

Popis zájezdu

Loket a Karlovy Vary - Loket a Karlovy Vary

Loket a Karlovy Vary:
Čas bude přizpůsoben trase, provozu a podmínkám. S odchylkou odjezdu i návratu až o 2 hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3-4,5 hodinách jízdy 15-45 minut dle potřeb řidiče.Charakter našich zájezdů určuje ke každému zájezdu průvodce, který může být klientům nápomocen. Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30-50 osob. Při nižším počtu zájemců než je 30 osob se služba či zájezd nemusí uskutečnit.Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Litomyšl nebo Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Holice nebo Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady OMV, Praha.

Při skupině více jak 8 osob se příplatek neplatí.Informace o vhodnosti zájezdu pro osoby s omezenou schopností pohybu rádi podáme individuálně.

Více fotografií na FACEBOOKU .

Zájezd pořádá a pojišťuje Cestovní kancelář ČiLe s.r.o. IČ 065 63 431

Program zájezdu

1. den: : Odjezd z Č. Třebové okolo 5. hodiny ranní. Procházka lázeňským městem Karlovými Vary , návštěva slavného Vánočního domu , nyní v plném lesku. Dopoledne máme pro zájemce objednanou exkurzi s degustací v Becherovce . Přejezd na jeden z našich nejstarších a nejkrásnějších hradů - hrad Loket . Možnost procházky interiéry hradu. Na tento den jsou plánované středověké trhy a doprovodný program na nádvořích. Návrat do Č.Třebové kolem 22. hodiny. Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu.