Slovácké slavnosti vína a otevřených památek 2018

  • ubytování: různéubytování: různé
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 8. září 2018
od 990 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Mimořádný den pro všechny milovníky moravského folklóru, ale také dobrého vína, jídel a veselí. Slovácké slavnosti v Uherském Hradišti představují jednu z nejvýznamnějších folklórních slavností u nás. Vystoupí řada hudebních a tanečních souborů, představí se kultura Slovácka, to nejlepší z místního vinařství a gastronomie a navíc budou volně přístupné památky Uherského Hradiště. Pojištění : zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. cena zájezdu nezahrnuje tuzemské cestovní pojištění (obsahuje úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody). CK GEOPS nabízí svým zákazní... Celý popis ...
Slovácké slavnosti vína a otevřených památek 2018

Termíny a ceny

září 2018

08.09.2018 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
990 Kč
cena za 1 den

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem, průvodce

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění, vstupné na slavnost a vše, co není zahrnuto v položce Cena zahrnuje
  • 84 Kč za tuzemské cestovní pojištění

Popis zájezdu

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek 2018

Mimořádný den pro všechny milovníky moravského folklóru, ale také dobrého vína, jídel a veselí. Slovácké slavnosti v Uherském Hradišti představují jednu z nejvýznamnějších folklórních slavností u nás. Vystoupí řada hudebních a tanečních souborů, představí se kultura Slovácka, to nejlepší z místního vinařství a gastronomie a navíc budou volně přístupné památky Uherského Hradiště.

Pojištění : zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.
cena zájezdu nezahrnuje tuzemské cestovní pojištění (obsahuje úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody). CK GEOPS nabízí svým zákazníkům tuzemské komplexní pojištění za příplatek.
Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif T+; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % z celkové ceny zájezdu, nejvýše však 8.000 Kč
• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 200.000 Kč), úmrtí (max. 100.000 Kč)
• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč
Pořadatelem zájezdu je GEOPS - CESTOVNÍ KANCELÁŘ, s.r.o.

Doprava: autokarem

klimatizovaným autobusem s prodejem nápojů

Program zájezdu

1. den: odjezd z Prahy ráno, Morava, příjezd do UHERSKÉHO HRADIŠTĚ, slovácké slavnosti vína , přehlídka lidové kultury celého Slovácka - zastoupeny budou všechny jednotlivé regiony, muzika, tanec a zpěvy, burčák a moravská vína, zároveň je den otevřených kulturních památek v Uherském Hradišti - prohlídka historického města, františkánský klášter, jezuitská kolej, kostely, barokní kašny na náměstí, morový sloup, budova historické lékárny, stará i nová radnice, četné památky jsou volně přístupné, otevřené budou také některé vinné sklepy, celodenní účast na slavnostech, návrat do 23 h.

Podobné zájezdy