Banjole - Indije Arena kemp mobil home ***

Kemp Arena Indije se nachází na poloostrově, který je součástí obce Banjole. Centrum města Pula je vzdáleno cca 8 km. Kemp má rozlohu cca 19 ha, je obklopen borovicovým lesem a jeho terasovitý terén se pozvolna spouští k moři k jednotlivým zátokám a plážím s výhledem na Fratarský ostrov a hotel Park Plaza Histria. Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-5 osob. Mobilní chata má 24 m2, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a gaučem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky s možností přistýlky, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, terasu se zahradním nábytkem. Doporučujeme, aby pátou osobou bylo dítě.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, menší obchod, směnárna. Ke sportovnímu vyžití slouží především oblíbené potápěčské centrum „KL-SUB“ se školou potápění, půjčovna lodiček, jízdních kol, vodní sporty, jogging. Je zde hřiště pro děti. Kemp zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Pláže jsou skalnaté, kamenité, oblázkové vzdálené cca 100-250 m od mobilních chat. Městský autobus jezdí na trase Banjole - Pula cca každých 50 min.

Poloha: do 250 m od moře

Vybavení: směnárna, restaurace a lá carte, obchod s potravinami, dětské hřiště.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, jogging, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, škola potápění, surf, potápění.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2019 POSKYTUJEME Z UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! PLATÍ POUZE PRO TERMÍNY POBYTU 18.5.-8.6. a 14.9.-28.9.2019.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.
  • ubytování: mobilhomeubytování: mobilhome
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře